Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48

Thread: Opel Astra H - 1.7 / 1.9 cdti

  1. #41
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default Одг: Opel Astra H - 1.7 / 1.9 cdti

    Ma otkud prestar i trazim tu oko 2005 plus minus godinu dana, nego kako da kazem vise je van budzeta . Mislio sam do 5k, zato i planiram preko da vidim da li cu se uklopiti, pa bas ako ne nadjem, onda bih gledao ovde.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

  2. #42
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    11

    Default

    moj drugar prodaje za 5000e u ful opremi od navigacije do parking senzora,1.9 150 konja karavan crna kao lutka njegov razlog prodaje je kredit koji treba da vrati ne treba ispustiti auto nije na oglasu zato sto se necka ceka da vidi da li ce naci pare za kredit ali nema sanse

  3. #43
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default Re: Opel Astra H - 1.7 / 1.9 cdti

    Jel može da se pogleda ta Astra za dve nedelje?

    Tapatalk HD

  4. #44
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default Одг: Opel Astra H - 1.7 / 1.9 cdti

    Quote Originally Posted by fandjo View Post
    moj drugar prodaje za 5000e u ful opremi od navigacije do parking senzora,1.9 150 konja karavan crna kao lutka njegov razlog prodaje je kredit koji treba da vrati ne treba ispustiti auto nije na oglasu zato sto se necka ceka da vidi da li ce naci pare za kredit ali nema sanse
    Eh samo da nije karavan, rado bih je video, pogotovo po preporuci nekog i da znam koliko toliko istoriju auta.

    Danas bio do najlona u NS da vidim ponudu vozila, tuga, parking gde se izlazu vozila prazan! Petina nije bila zauzeta, bila samo jedna H Astra 1.7 ne bas vredna pogleda, ali takva joj je i cena 3700. Za stanje vozila korektna cena, ali meni nedovoljno privlacna, jer ne trazim samo prevozno sredstvo, nego nesto vise.

    Ne znam jel to samo danas ponuda bila tako slaba, ili vise najlon po tom pitanju nije kao sto je nekad bio, posto nisam bio duze vreme, pa molim nekog iz NS ko posecuje redovnije da prokomentarise, da znam vredi li ici ponovo, ili se prodaja prebacila na online sajtove, gde se ne placa pijacarina, gde se ne kuva na suncu...

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

  5. #45
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    11

    Default

    ma moze ako je ne proda dotle pisi na forum astrica je ko casa pa cu ti javiti sta se desava

  6. #46
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Evo da pridodam tačnije ono što sam pisao pre.

    Ugrađivane su 3 verzije 1.9 JTD-a u Astre.

    1.9 CDTI tdj (120hp 16v - ugrađivan samo prve 2 god, negde kažu god ipo)
    1.9 CDTI td (120hp 8v)
    1.9 CDTI tdh (150hp 16v)

    Jedan od dobrih komentara na koji sam naleteo na Opelovim forumima za taj TDJ motor:
    ...da je moguce da uzmes i taj od 120ks, pa da dobijes onaj od 150ks...

  7. #47
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default Одг: Opel Astra H - 1.7 / 1.9 cdti

    Posto je izvadjen deo komentara, nisam sasvim siguran da sam shvatio poentu. Da li zargonski receno treba bezati od verzije 120hp sa 16v?

    Blizi se polako odlazak preko, pa isto tako raste euforija, ocu li naci, sta cu naci ...
    Da bi mi sanse za pronalak auta bile vece, dodao sam jos 2 opcije, Golf V 1.9 tdi i Bravo 1.9 mjet ili kako mu je vec oznaka .

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

  8. #48
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Ne, naprotiv, samo pohvale su stizale na taj motor iako je izlazio u maloj seriji. Kažu da ide više kao da je od 150hp.
    A što se tiče mehaničkih razlika pitaću sutra kad odem da podignem auto u servisu, ali kapiram da je kod oba ta od 16v (taj početni od 120 i onda 150) samo razlika u chip-u.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •