View Poll Results: Koje domaće auto moto časopise kupujete?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Top Speed

    2 11.76%
  • Vrele Gume

    3 17.65%
  • Turbo

    0 0%
  • SAT

    6 35.29%
  • Ne kupujem auto moto časopise

    7 41.18%
  • Uglavnom kupujem strane časopise

    2 11.76%
  • Moto magazin

    2 11.76%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 10 of 15

Thread: Domaci auto casopisi

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Question Domaci auto casopisi

    Vec dugo vremena ne kupujem auto moto casopise, pogotovo odkada je informisanje putem neta uzelo maha. Povremeno tu i tamo dodjem do nekog ili kupim iz dosade. Nisam kupio nijedan primjerak top speeda, ali ni vrele gume i auto nisu dosle u moje ruke kupovinom. Prema tome nisam bas kompetentan, cisto me interesuje koliko clanova foruma prati ovu vrstu stampe, koju i sta misle o njima.
    Zadnja tri casopisa o automobilizmu koja sam kupio jesu primjerci SAT-a. Moram reci da sam prijatno iznenadjen zadnjim brojem ovog casopisa ako uzmem u obzir cijenu. Vidim da saradjuju sa firmom quattroruote od koje kupuju materijal i preuzimaju neke tekstove. Cak su ti tekstovi malo osvjezenje nakon silnih preuzetih testova od auto, motor und sport od casopisa vrele gume (ne znam da li je i sada slicna situacija).
    Dosta me podsjecaju na hrvatske casopise koncepcijom. Imaju i testove automobila na preko 100 000 km kao i testove polovnih automobila. Da se zaustavim dok ne predje u reklamu, ali ipak da pohvalim familiju Alvirovic
    Last edited by VIP; 12th November 2005 at 10:01.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •