Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Thread: NK TEST: Opel Insignia Country Tourer

  1. #21
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Meni se licno auto uopste ne svidja, ali obzirom da vidjam razne Audije i Skode u allroad varijantama mozda neko pozeli da se razlikuje. Meni je i obicna Insignia korak unazad u odnosu na Vectru od prvog momenta kad sam seo u istu.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  2. #22
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Nije mučenje voziti ga, koliko je mučenje parkirati ga. Što se tiče Brujinog Pasata, ta opcija je realna samo na papiru - u praksi će da te pozdrave sa istim odgovorom ko Dži što je popio u Hondi kad je tražio moped.

    Meni je zanimljivo što su svi krenuli uglas "jujuju 40 soma". Zanimljivo, jako malo ljudi govori slično kad je isti postroj i mehanika upakovana u SUV paket. To valjda govori koliko ljudi pate od vizuelnog i marketing to koristi. Niko ne pravi pitanje zašto Kia Sportidž košta 40 soma ili što Mazda CX5 košta isto toliko, niti je problem što su te kategorije vozila zapravo vrlo slične po svemu, samo što će kod Insignije da u paketu stigne i 200l veći gepek.

    Da se naslonim na sokolovu ideju, da mi neko da ček na 40K i kaže uzmi terensko vozilo - ovo bi bio moj izbor. Možda ne Insignija nego Autbek, ali mi je ova kategorija vozila daleko praktičnija nego što su SUV za kojima niko ne spori cenu, bez obzira da li ih potpisuje Kia ili Tojota.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #23
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    GLK za 43k
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #24
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Vidi zaista nema onog Pasata kod nas, a sigurno sam video jednog pre godinu i nešto dana sa našim tablama, meni neka nepoznata skraćenica za mesto. Secam se da sam prvo pomislio vidi neko podkajlovao pasata ili ga smestio na allroad podvozije. Prvi A6 allroad i dalje najbolje vozilo od tih podignutih karavana sada svi nešto mažu branike u boji karoserije, stavljaju tanke gume... a allroad je baš izgledao kao vozilo za: "Sada ću da ga proteram" akciju.

    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •