Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: BG CAR SHOW 01 /13 do 19.III.2006

  1. #1
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default BG CAR SHOW 01 /13 do 19.III.2006

    U ponedeljak pocinje Beogradski sajam automobila. Ovo je dio teksta iz najave sajma na sajtu: [Only registered and activated users can see links. ]




    Nakon upravo održanih premijera na Salonu automobila u Ženevi, neki noviteti stižu u Beograd. Posetioci Beogradskog sajma, pored tradicionalnih izlagača automobila, na ovogodišnjem sajmu, prvi put u Srbiji, imaće prilike da vide ekskluzivne modele proizvođača „Maserati”, „Hamer” i „Isuzu”.

    Jedan od najatraktivnijih noviteta ove godine na Beogradskom sajmu, biće test poligon na kome će potencijalni kupci, ali i posetioci imati priliku da testiraju neke od modela automobila i motorcikala... (e bas da vidim )

    Za posetioce BG CAR SHOW 01, u saradnji sa časopisom SAT plus biće organizovana nagradna igra a nagrada je Ford Fiesta.


    Radno vrijeme sajma je od 10 do 19 casova.

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Car Show 01?? Potpuno mi je nejasno da neko iz organizacije reši da nazivom ovogodišnjeg događaja baci u vodu 30-40-50 godina istorije... Stvarno su talenti.

    PS. Kira mi reče da Seat neće izlagati na sajmu (valjda neće biti ni ostatak postave iz Porsche SCG - VW/Audi).
    Last edited by zmaj; 7th March 2006 at 11:48.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    Car Show 01?? Potpuno mi je nejasno da neko iz organizacije reši da nazivom ovogodišnjeg događaja baci u vodu 30-40-50 godina istorije... Stvarno su talenti.

    PS. Kira mi reče da Seat neće izlagati na sajmu (valjda neće biti ni ostatak postave iz Porsche SCG - VW/Audi).
    Sto sad to??? I meni nije bilo jasno sta se desava. Razumijem da su promjenili organizatora, ali sto kazes ispade prvi sajam automobila u Beogradu.
    Zakljucih iz texta da su trazili neke grdne pare za standove, jer su kao mnogo ulozili.
    Zasto Seat ne izlaze?

  4. #4
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ne znam zašto Seat ne izlaže, mislim da nije novac u pitanju. Kako mi je rečeno, ove godine svi štandovi treba da izlegaju slično radi smanjenja troškova.

    Trač je da Honda i ove godine ima ženske koje rade u nekoj "eskort" angenciji.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj

    Trač je da Honda i ove godine ima ženske koje rade u nekoj "eskort" angenciji.
    Auuu, opasan trach!

  6. #6
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Jel to Ford kupio Hondu?

  7. #7
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Sta sad i ovi prave sajam motocikala?! Tri takve manifestacije za mesec dana... sta oni misle da smo jako trziste! Mislim svasta!

    Pa cekaj sta je onda u aprilu? Znam da se po rasporedu odrzava izlozba teretnih vozila i ona je u aprilu?
    Last edited by bruyoni; 7th March 2006 at 15:43.

    He who loses control, loses.

  8. #8
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by Air Jordan
    Jel to Ford kupio Hondu?
    Pazi kad o tim eskortima nisam ni razmisljao dok sam pisao poruku

    Na sajmu se pored Porsche SCG nece pojaviti ni Opel. Danas sam bio po akreditacije pa sam dobio i press materijal i satnice, prepisacu popodne spisak premijernih predstavljanja sto se automobila tice.

    Ovako napamet:
    Suzuki SX4
    Mitsubishi Colt CZT
    Grande Punto
    350Z i Micra u Cabrio Coupe varijantama
    Last edited by zmaj; 9th March 2006 at 15:04.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #9
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj

    Ovako napamet:
    Suzuki SX4
    Mitsubishi Colt CZT
    Grande Punto
    350Z i Micra u Cabrio Coupe varijantama
    Pih,... a Ferrari 599, Murcielago LP640, SPR1...?
    Nema opela, tja kao da su imali sta da pokazu. Brate mili, sta ima da se pojavljuju na sajmu ako nemaju nesto novo da pokazu? Ionako je hala premalena, sta ima da prave guzvu. Svejedno mi je svega mi, 98 posto ljudi nema ni za Pola, pa prema tome bolje da izloze nesto vrijedno blejanja...Pa da, jadni ljudi bleje u djevojke kad nemaju u sta drugo. Doduse, ne znam sada ti eskort modeli koliko je rentiranje, ali je sigurno povoljnije nego u rent a car-u.

  10. #10
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by VIP
    Svejedno mi je svega mi, 98 posto ljudi nema ni za Pola, pa prema tome bolje da izloze nesto vrijedno blejanja...Pa da, jadni ljudi bleje u djevojke kad nemaju u sta drugo. Doduse, ne znam sada ti eskort modeli koliko je rentiranje, ali je sigurno povoljnije nego u rent a car-u.
    Samo bez dešparacije...

    Spisak noviteta i "noviteta" je u tekstu.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Kazem "noviteta" zato sto se premijerno predstavljaju Masterati Quattroporte i Hummer H2 i H3 koje mozete da vidite na ulici prilicno redovno.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •