Quote Originally Posted by zmaj
st
vesnic
timotic
djelmas
kolundzic
Hehe, ovo gore je direktan izvjestaj sa staze

Bilo je vruce mnogo. Doduse, ja sam insistirao da napustimo hladovinu, tako da sam sad crven ko rak po licu. Lijepo je biti na trci, mada nije bilo bog zna kakvih borbi. Krenulo je sa ST-om i SP-om, koji su krenuli zajedno. Odmah na startu su podbacili cini mi se Asanovic i Kulundzic, tako da su se morali probiti ispred Bakraca i Delmasa. Dobro su se probijali, ali je prvo stao Asanovic, da bi Kulundzic nastavio jako lijepo dok nije stigao Timotica, koji je pratio prvoplasiranog Mikicu. E onda je Honda pocela da stenje i tu je bi kraj. Nesto je gnjavio Kulundzic dok kraja, ali bez uspjeha. Timotic nije mogao da prati tempo Mikice, tako da je rezultat krajnji upravo onakav kako je to Zmaj "gprsovao"

SP nemam pojma, nisam nesto ni pratio. Bakrac je oderao sve u svojoj 306ici, sad tu su bili Banicevic i Djuric. Bila je tu jos jedna Integra, Alfa 147 i Xsara kojoj se razletio motor po izlasku na pravac.

1400N krenuo sa Hobi klasom. Sad sam procitao da se Paji pregrijala Vectra na startu zbog odugovlacenja sudija, a Atanackovic je sa onom svojom bubasvabom ostetio auto pokusavajuci da ga obidje. Cvetic pobjedio sa Golf 1 ubjedljivo ispred Subotica i Simica. Inace dosta tanko.

U 1400N dobra borba izmedju Stojketa i Milovanovica. Terzic krenuo poslednji. Da, bila su dva Suzuki Swifta iz Zajecara: Nenad Narodovic i Vukic. Prasili su ih dobro, ali bez nekog veceg uspjeha. Ipak su to stari i nekonkurentni automobili. Bilo je i jedno vece izletanje u drugoj krivini gdje smo bili Zmaj i ja. Pezo 106, ne znam koji vozac, u bojama Optime je otklizao bas lijepo.

Hobi

1. Vitomir Cvetić
2. Momir Subotić
3. Simić

1400N

1.Stojić
2.Milovanović
3.Raičević

Toliko zasada...