Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: Alarm i lavlja kandza

  1. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    6

    Default lavlja kandza

    Pozdrav, koliko kosta nova lavlja kandza za Fiat vozila, tj. mareu na primer?

    P.S. Koliko se kljuceva dobija, i mogu li se kljucevi kopirati?

  2. #22
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1

    Default GPS GSM alarm

    Vidjam po internetu alarme koji imaju GPS i salju na mobilni SMS sa koordinatama, obavestavaju o aktiviranju i sl. Da li to ugradjuje i neko kod nas?

  3. #23
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Možda Certus?
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #24

    Default Zastita vozila

    imate li predlog za neku jeftin lock/alarm, koji bi koliko-toliko otezao posao ili odvratio lopove? Ili sta je makar BestBuy resenje, koliko kosta i kako radi?

    Hvala

  5. #25

    Default

    [ame]http://www.amazon.com/Master-Lock-238DAT-Fortress-Steering/dp/B000BN6UQY[/ame]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [ame]http://www.amazon.com/Gorilla-Automotive-910-Steering-Control/dp/B0002KKML0[/ame]

    gde ovo naci i posto je?


    Quote Originally Posted by mig View Post
    imate li predlog za neku jeftin lock/alarm, koji bi koliko-toliko otezao posao ili odvratio lopove? Ili sta je makar BestBuy resenje, koliko kosta i kako radi?

    Hvala

  6. #26
    Senior Member autsajder's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    196

    Default

    Petarde mi poremetile senzitivnost alarma. Sada oglasi upozorenje sa 3-4 piska i kada ulicom prođe gradski bus, na 5 metara udaljenosti, što ranije nije radio. Nemam pojma koji je model, stigao sa autom, vjerovatno neki jeftiniji, niti gdje su mu ti senzori, a i da znam ne znam šta bih radio (:

    Smislio sam da skinem klemu sa akumulatora na par minuta, možda se resetuje i unormali.

  7. #27
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Nisu petarde, nemaju dovoljno jak udarni talas, ejdino da su ti ih baš pod auto bacali.
    Pre će biti starost i zime. Nađi negde crnu, kotrolnu, kutijicu alarma. Najbolje ispratiš kabel od sirene mu i na njoj/u njoj imaš trim potenciometar za regulaciju osetljivosti.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •