Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 104

Thread: Auto noviteti 2019

  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default Auto noviteti 2019

    Da započnemo sa ispravnim pogledom na automobile.

    Porše ponudio 718 u GT4 Clubsport varijanti. I dalje 3.8 atmosfera. Molim lepo.
    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #2
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    A jel ima poluautonomnu voznju
    realno i nije skup za spravu koja se dobija, da sam bejzbol igrač ili holivudski smeker sa endurance apetitima vrlo lako bih se odlucio
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  3. #3
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Bas lepo i bas nedostupno cak i onim koji mogu to da plate.
    Posto nema homologaciju moze samo na stazu. A za to pored gomile para treba jos vise vremena, garaza pored staze ili ozbiljna logistika da ga svaki put dopremis tamo...

    Svejedno, lepo je videti da ipak nisu zaboravili sta je stvarno sportski pedigre.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ne razumem. Onaj koji ima da plati će da plati, u ovom slučaju predpostavljam da zna šta kupuje jer ovakve stvari i da imaš para ne kupuješ slučajno.
    To što ne može na ulicu... pa predpostavljam da skada se dođe do kupovine ove mašine ponosni vlasnik već ima solidan izbor vozila koje će adekvatno da ga transportuju do kafane, kluba, pozorišta, posla, rivijere...

    He who loses control, loses.

  5. #5
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Meni tužno kako ubogaljiše legendu. Auto ima slične performanse i težinu kao i auto koji menja, a koji je predstavljen pre koliko...skoro 30 godina?
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Kapiram da računovođe iz Tojote naprosto nisu mogle da odigraju ko Nisan, ali baš se obrukaše. Možda je auto i korektan, ali ako Tojota sama sebi ne veruje da ume da napravi nešto, onda kako kupci da poveruju u to?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #6
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Meni ovako na prvu loptu deluje kao pun pogodak...pojavom.

  7. #7
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Sto ko Nissan... GT-R?
    Ne znam, meni se ne dopada vizuelno, deluje kao da su se previše trudili i izgubili u konceptima... a na papiru nije impresivno....e sad vožnja, ne znam! Sačekacu neke testove i snimke, ali ne obećava...

    Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  8. #8
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pa da, Nisan jedini nije izdao reputaciju svog flegsipa. Svi ti japanski automobili iz 80-tih su drzali lekcije tadasnjim evropskim super masinama, a Nisan je sa R35 to jedini ponovio.

    Supra realno ima za cilj Kajmak, Alpinu, 4C. To su sve mašine koje su u rangu 60-70k, tako da je jasno da nema nikakvih namera da se ponovi R35 "prevrat".

    Biće zanimljivo da se vidi kako će kupci da prihvate Supru. Z4 se odlično prodaje pre svega jer je kabrio-kupe, što kad pogledaš po količini 2l motora koji se isporučuju u tom automobilu jasno govori zašto su ti automobili kupovani. Mada...koliko sam razumeo, Supra će takođe da se nudi i sa slabijim motorima od ovog iz Z4 M40i?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #9
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Tužno da je Toyota zaboravila da pravi zadnju vuču pa za ovakve stvarčice moraju da unajmljuju druge proizvođače. A jako mi je čudno, ako dobro gledam cene, da će Supra biti čak i skuplja od Z4??

    He who loses control, loses.

  10. #10
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    da...skapirao sam šta mi smeta kod dizajna...Lexus-ast dizajn to mi bode oči jer mi Lexus sportaši nešto nikada nisu bili primamljivi, za razliku od limuzina!
    al volan kao kod Aurisa jbt dobro nisu stavili onaj sat što vuku iz Korole! Des ti našao cene?!
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •