Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Thread: Kupovina jeftinog (1500-2000€) manjeg auta za akanje po gradu. Å*ta?

  1. #11
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    What you wan't, Leo gets!

    kapiraš?

    Hyundai Getz to sam hteo da predložim.

  2. #12
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    aaahaa... pa što ne reče tako! Ovako se kalemi igra reči na igru reči

    I on mi prolete ispod radara... ali mi svakako nije nešto. Generalno ako bih uzima malo onda bih išao baš na malo vozilo, nekako mi getz, i slične mašine, nit mali, nit veliki.
    Ne znam, razmišljam, lupetam...
    Last edited by bruyoni; 27th November 2018 at 16:44.

    He who loses control, loses.

  3. #13
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Jazz je unutra veći od svih u klasi ako ti je bitan prostor.
    Sa onim sedištima je kapacitet i upotrebljivost izvrsna.
    Što se motora tiče, između 1.2 i 1.4 nije tako velika razlika kao što zvuči jer je 1234ccm i 1339 ccm

  4. #14
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Na gabarite mislim.
    Nema valjanog Jazza za te pare ma koliko mator bio.
    Ostrašćenost nema granice kad dođe do bacanja para tako da cenu drže bezrazložno, pogledati samo VIP-a kako revnosno održava dve honde na aparatima

    He who loses control, loses.

  5. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    Kako znaš da nije valjan ako ga nisi ni pogledao...ne može na slikama ništa ovako da se vidi (osim što nema 1 ratkapnu jbg)

  6. #16
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Nema to veze sa markom, vec sa zlostavljanjem i neodrzavanjem. Na accordu nisam imao nijedan kvar 3 godine.

  7. #17
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Honda kojoj nije podignuta hauba da se vide slojevi prašine na motoru... odma sumnjivo.
    Ako nekog iz BG put navede pored nek baci pogled pa nek me izvesti, samo zbog Jazz-a da potežem za BG... njet. AKo skupim još koji da pogledam onda može.
    Jazz mi je dibidus nezanimljiv auto, podseća me na auto koji uzmeš nov i nakon dva dana odmah počinješ da štediš za nešto drugo. Sa tog stanovišta Yaris mi deluje zanimljivije.
    Last edited by bruyoni; 28th November 2018 at 21:45.

    He who loses control, loses.

  8. #18
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Nemaš pojma, ukratko Jazz ima baš odličnu ergonomiju. Za razliku od Yarisa, koja je bliža kriminalu Doduše, ja sam vozio noviji Yaris, stariji je skoro broj manji.
    Još ako nisi previše gabaritan, bude sve potaman. Plus je motor prilično živahan obzirom na nizak max momenat za benzinca. Zapravo je u upotrebi najzanimljiviji.
    Ali za te pare nećeš naći, ja ovo s ćelavim gumama i bez čepa od šlepanja, slike motora prosto ne bih ni gledao.

    na ovako nešto sam mislio... [Only registered and activated users can see links. ]

    a neka Fabia?

  9. #19
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Mnogo je to malo para da se izvoljeva. Ja u tom rangu para po definiciji gledam Zunta.

    Šta god to nudili predimenzionirani modeli, nudi i Zunto samo sa velikim servisom za 150e sa sve čašćenjem majsotra i potrošnjom 5 redovno i 6 u napadu ludila. Okej, neke plastike i prekidači će da budu buđoni, nešto će da se klima i cvrči, ali će zato to da bude auto koji je stvarno prešao 100 soma i da je bar 5 godina mlađi. Trebalo je ćaletu da ga uzmem, pa sam nešto i ja hteo da uzmem ko prelazno rešenje, našao sam bio prilično razumnih varijanti što na oglasu, što preko poznanika.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Slažem se za količinu para, ali mi se više ne daje. Genearlno me krčanja i zujanja ne potresaju sve dok znam odakle dolaze, ali me kod Zunta nervira jako mali ajnšlag za tolicno vozilo. Terao sam za teren jednog pre restilizacije tj sa onim tankim farovima što niš ne valjaju i tamo gde sam ladom bez problema radio polukružno ili lastin rep punto je zahtevao dodtno motanje ili dva. Kod mene u ulici vektrom radim lastin rep ko sa puntom a 2 metra manje auta ima, nije mi logično. Pride mi je i punto nekako... običan ko i jazz, jbg znam da izvoljevam ali opet znam i da nemam izdefinisano šta hoću osim u monetarnom pravcu

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •