Results 1 to 4 of 4

Thread: NK TEST: Mazda CX-3 2019 G121

  1. #1
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default NK TEST: Mazda CX-3 2019 G121

    Na testu Mazda CX-3 restyling…

    Spolja, nisam nešto nisam primetio neke razlike u odnosu na prethodnu verziju...Gril je drugačiji, ima manje lajsni i zadnje stopaljke su unutra malo promenjene, tj ubačen LED. Ostalo je isto, bar koliko sam za sada video.
    Unutra, glavni hit je promena donjeg dela centralne konzole. Raspored tastera za kontrolu ekrana je sad kao na CX-5. Dodat je veliki naslon za ruku, a ispod njega je još bonus mesta za šaše i šta god. Super. Meni je ovo nedostajalo na ranijim CX-3 koje smo vozili. HUD je starog tipa, nije kao na CX-5, pa je manje koristan. Šteta što to nisu promenili. Ostalo deluje sve isto.
    Dodatna oprema ispod haube, tj motor, je SKYACTIV-G 2,0 koji u katalogu nosi oznaku G121 ali je KS deklarisan na 120. Tu je G-Vectoring i tako to, ali su cifre tu negde sa ranije voženim. Ovde je 6-brzina ručni menjač, brzine su dugačke pa su performanse nešto manje ali je i potrošnja takva. Videćemo još...

    Da, paket opreme je Revolution, što sa bojom i NAV-om na 22500 evra.





    Last edited by LordRaceR; 9th October 2018 at 22:32.
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Jel su ubacili prednja LED svetla? Kako misliš kontrole ko na CX5 - misliš da su tasteri onako malo u širinu?

    Ovako sa slika čini se da je taj ekran zapravo jedini pomak jer delimično izbija argument o naknadno "nalepljenom" ekranu.

    Prednja maska je baš izložena eventualnom oštećenju, ali mi je više dopadljivo. Kad sam ja vozio G120 Revolution, on je bio 20500, tako da je CX3 poskupeo izgleda.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default













    [Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ]
    5:53.365

  4. #4
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    lepe su nam slike

    radi nova sprava
    Last edited by LordRaceR; 10th October 2018 at 23:14.
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •