Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 53 of 53

Thread: Opel(o) Vectra C 2008, benzin. Å*vedski lavić

  1. #51
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Što da ne, aveo. Auto ko auto, ako naleti dobar.... u suštini mi bitno da ima 5 vrata i klimu, za preko 100 konja se neću buniti, Meriva OPC
    Zar treba da uzimam neke pedigre marke i sportske nastavke kako bih se lagao da uživam u filingu za upravljanje u gradskoj gužvi... to ostavljam poklonicima, braduljicama i excel bagri.

    He who loses control, loses.

  2. #52
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Sta znam, mnogo stvari se eksploatise na nivou filinga Ne mislim samo na automobile. Ako tebi, bar kada je auto u pitanju, to ne radi posao onda ok. Mada bas si naveo pravi buckuris u onoj gore listi automobila.

    Ja bih od navedenog uzeo swift. Zabavan, kompaktan i proveren auto.

  3. #53
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ako neko ima fetiš da ga ekspoalatišu, ok. Nisam jedan od tih. Filing se u glavnom svodi ili na značku ili na poluraspalu kantu koja je večito na pola puta da bude kompletirana a vlasnik je srećan kada je u cugu odvoza mesec dva bez dugoročne posete mehaničaru. Neka hvala meni su druge stvari zabavnije.

    Swift... jes pa da odma menjam menjač Nema pojma za sada nema favorita jedino se izdvaja bravo zbog turbine

    Nissan almera mi sad nešto privlači pažnju nakon dve čašice crnogorske loze. U principu zbog posla u koji sam se uvalio (tehničko održavanje zgrada) imam po gradu užasno terena pa mi treba nešto što mogu da teram a da mi nije baš žao. Nemoj da je neko rekao kockasta panda! To ima karburator a karburator više neću da gledam!
    Last edited by bruyoni; 21st November 2018 at 22:08.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •