Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30

Thread: MotoGP vesti i dešavanja

  1. #11
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Quote Originally Posted by bolo View Post
    Horhe i zvanicno u fabrickoj Hondi uz Marka Markeza. Ugovor je potpisan na 2 god.
    Petronas Yamaha ukoliko ne gresim, je do sadasnja Mark VDS ekipa.
    Tech3 od naredne god postaje satelitska KTM ekipa i Hafiz Sarin je upravo potpisao da ce voziti ze ekipu Herva Posorala, tako da prica kako ce Horhe i Hafiz voziti Petronas Yamahu, ostaju samo glasine.
    Jos jedna vest,
    Danilo Petruci je potpisao za fabricki Ducati i od naredne sezone ce biti klubski kolega Doviju.
    Samo mi nije jasno zašto Petrux pored Milera?

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  2. #12
    Senior Member bolo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    101

    Default

    Petruci je potrisao jednogodisnji ugovor sa fabrikom, dok je Miler vec napravio ugovor da ce voziti ducati 2019 spec u timu Pramac.
    Petruci vec 4 godine vozi za Ducati i kako oni kazu, bio je odlican i kao test vozac, za pracenje i odabir delova.
    Tako da za sada u Pamac ekipi ostaje Miler(Ducati 2019spec) i Fancesko Banjaja(moto2) koji ce verovatno voziti god dana staru specifikaciju.

  3. #13
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Jer je Italijan Oni nikako da utuve da je za Ducati potreban ili Australijanac ili Englez
    Zanimljivo, varijanta da Jorge bude u Hondi baš nije bila ni malo aktuelna, sve do odlaska Pedrose. Ovo tumbanje sada Rea-i zatvara dosta vrata osim za Suzuki ili polufabričku LCR mašinu.

    Promaklo da se MV Agusta vraća na GP scenu u moto2 klasi, trocilindarska mašina pa da iskoriste jes da nije njihova ali daj šta daš

    He who loses control, loses.

  4. #14
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Pa slušaj, Suzuki uopšte nije loš, naprotiv. Mislim da ove godine rade dobar posao. E sad, cijenim da Reu me interesuje da razvija mašinu, njemu treba gotova. Mada može i lcr sa dobrom hrc podrškom da upadne...

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  5. #15
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    A što je Pedrosa ispao? Jel se penzionisao ili su konačno provalili da sa 30 godina više nije "potencijal koji može nešto da pruži u budućnosti"
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #16
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Predpostavljm neko je poklekao pod pritiskom Alberto Puig-a koji je nakon odlaska Supoa postao glavni u timu. On je baš veliki kritičar Pedrose od kada mu je prestao biti menadžer mada misli mda je i HRC video da mu fali onog žara da bude dobra zaleđina sada kada su i Dukci postali ozbilji konkurenti. Puig takođe ne voli ni Markeza zbog Alzamore ali ovaj osvaja titule i pobeđuje stoga...

    Slažem se da Suzuki uopšte nije loš, verovatno bi bio i bolja odskočna daska jer bi bio zvezda tima pa bi se mašina malo više krojila ka njemu, mada bio Rossi zvezda u Dukatiju pa su radili remonte ali svi znaju kako se to završilo... osim naravno okorelih Rosista kojima su 2011-2012 svi otišli na kolektivni odmor i ništa se nije dešavalo

    He who loses control, loses.

  7. #17
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Vala dugo je i izdržao. Nemam ništa protiv njega (ko što imam protiv rosija ili markeza), ali mi nikad nije bilo jasno što ga drže. Nije čak ni dobar drugi vozač, jer vazda pada i povređuje se tako da ne može da brani bodove za vodećeg ko što se očekuje kad ti u ugovoru piše da ćeš biti prateći vokal. Čovek je živ dokaz da voziti najbrži motor nije dovoljno da budeš šampion, plus što je magnet za povrede.

    Suzuki je odličan, iz ničega su sazidali solidnu mašinu. Jer oni nisu trebali da se već povuku ili su to nešto promenili? Znam da je pre neku godinu Suzuki samo zbog ugovora sa Dornom bio na stazi.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #18
    Senior Member bolo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    101

    Default

    Ianone u Apriliji, kao sto se ocekivalo. Putpisao je dvogodisnji ugovor i u tim dolazi umesto Redinga.
    Sta reci osim, to bi bilo to od njega, kao i od Zarka koji ode u KTM.

  9. #19
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Rea produžio sa Kawom u WSBK i za 2019. tako da toliko o prelasku u GP, za sada. Kanda cilja 5 titula

    He who loses control, loses.

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Pedrosa objavio povlacenje, izvesce jos ovu sezonu i kraj.

    Inviato dal mio thl 4000 utilizzando Tapatalk

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •