Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445
Results 441 to 448 of 448

Thread: 2004 Honda Civic Type R (EP3)

  1. #441
    Senior Member autsajder's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    196

    Default

    Mislim da ste nas porodično pretekli na Ostružničkom mostu u srijedu prijepodne, jer koliko li ovakvih crvenih hondi sa sivim branikom ima u gradu..

    Nemamo zamjerki, sve je bilo po propisima (samo pazi, ne radi ti lampa u lijevom faru)

  2. #442
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Jesam taj dan zapalio na Taru. Sad si me naterao da proveravam sijalice i ne znam na koju mislis. Kratka/oborena radi, ako si na nju mislio?

  3. #443
    Senior Member autsajder's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    196

    Default

    U retrovizoru mi je izgledalo da ti je jedan far upadljivo jači od drugog, sad da li su bila duga, kratka..

    Provjeriću da nemam fleku na ogledalu

  4. #444
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    E to vec ima smisla. Desni far sam stelovao visinu i ocigledno i dalje previsoko baca snop, cim je tebi delovalo da levi ne radi.

  5. #445
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Blizi se produzetak registracije, sto je bio jos jedan povod da razmislim o obnovi voznog parka, ali u trenutnim okolnostima trazim zivotnu snagu bar da se dovucem do tehnickog.

    Cak sam i speedline tockove pre par meseci spremio za reparaciju i stoje tako kako sam ih ostavio.

    Ono sto jesam uradio, zamenio prednje zvucnike. Posto je neko pre mene vec skinuo fabricke i izlomio plasticne adaptere imao sam srece da u Veltehu nadjem zamenske. U smece sam bacio neke zendar italijanske koji su eto svirali dovoljno dobro za moje potrebe. U prevodu, ocajno

    Posto mi se opet javlja diy poriv mozda nadjem volje da uzmem koji listic alubutila i filca da malo pokusam ublaziti jadnu zvucnu izolaciju, tj nepostojanje iste.

    [Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ]

  6. #446
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Da evidentiramo 7 registraciju za sljivika, na nekih 230k km. Pali smo ispod 10k km za godinu dana, tuga. Mada, srecan sam, presrecan sto ne moram da ga vozim po gradu beogradu na dnevnoj bazi.

    Nasao sam i novi tehnicki pregled, posto su prethodni postali neprofesionalni, a tu prevashodno mislim na ophodjenje u vezi placanja usluge. Zasad je utisak vise nego pozitivan. Odmah sam napomenuo za moj "problem" sa nejednakom silom kocenja na zadnjem levom tocku. Razlika je bila 22 posto, sto je ispod te granice od 30%. S obzirom da su pozadi diskovi i plocice promenjeni, reparirana ta leva klesta, ne znam zaista sta ja tu vise mogu da uradim.

    S obzirom na smesnu kilometrazu koju pravim, plan je da se vozimo do neke tacke kada ce honda reci umorna sam. Zasad mrcina ne zna za problem.

    Neko je i vreme za zamenu pk kaisa i kontrolu rolera, a verovatno bih zamenio tecnosti, ukljucujuci menjacko ulje.

    EDIT

    Usli smo u zonu 20 godina starosti, pa mi je rega pala sa proslogodisnjih 38k na 33k.

  7. #447
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    ...

    Posto mi se opet javlja diy poriv mozda nadjem volje da uzmem koji listic alubutila i filca da malo pokusam ublaziti jadnu zvucnu izolaciju, tj nepostojanje iste.

    [Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ]
    Sika Multiseal traka + Kflex samolepljiva izolacija za ventilacione kanale jer se Azmafon nešto ne nalazi u prodaju. Sve jeftinije a bolje od "namenskih"

    He who loses control, loses.

  8. #448
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Hvala, mogao bih da probam bar na vratima. Samo da da sacekam neki trenutak inspiracije.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •