Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 107

Thread: Honda Civic EP1 2004

  1. #21
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ja ceo drhtim od uzbuđenja gde će ova diskusija da ode.

    Počevši od toga da je prvi post pisalo bar četiri čoveka sa dijametralno suprotnim mišljenjima, preko tvoje izjave da racionalno?? razmišljaš. Iskustveno smo dokazali da tebe racio udari u čelo posle 4-5 pokušaja da ga pronađeš, tako da ovo baš preti da se pretvori u triler
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #22
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Suti, 4-5 pokusaja je super. Trenutno sam skroz u corsokaku

  3. #23
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,707

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Trenutno sam u nekom razmisljanju zbog koga rizikujem da me se forum trajno odrekne
    Ovo obecava...

  4. #24
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Koji forum? [emoji28]

    Inviato dal mio thl 4000

    He who loses control, loses.

  5. #25
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Ne mogu dizela da kupujem, truju me svaki dan na ulici i zakleo sam se da necu biti deo te price.
    Off: Inače, jedan šporet na čvrsto gorivo = 5 starih dizel autobusa.

    Nisu nama u SRB problem dizeli.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  6. #26
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    E vidis to nisam znao, plus sto je koncentracija u vazduhu malo manja, nego kad ostanes u oblaku dima automobila ispred. Onda se zena i ja trkamo ko ce pre kliknuti dugme za recirkulaciju. Jednako gadni su i ovi sto izbacuju sagorelo ulje i imaju redovno prebogatu smesu, a nije ih bas malo.

    Ne znam kako se doslo do tog poredjenja, sta je kod sporeta osnova? prosek spaljenih drva za sezonu

  7. #27
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Ja ceo drhtim od uzbuđenja gde će ova diskusija da ode.

    Počevši od toga da je prvi post pisalo bar četiri čoveka sa dijametralno suprotnim mišljenjima, preko tvoje izjave da racionalno?? razmišljaš. Iskustveno smo dokazali da tebe racio udari u čelo posle 4-5 pokušaja da ga pronađeš, tako da ovo baš preti da se pretvori u triler

    He who loses control, loses.

  8. #28
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Moja filozofija drugog automobila ima samo jedan pravi izbor. Fiat Panda. One iz druge generacije imaju 1,1 motor, imaju 4V, imaju erbegove i klimu, ima ih da su kupljene ovde i sa razumnom kilometražom, servis džaba, karoserija džaba. Optimalno bi bilo da se kupi 4x4 varijanta, ali to onda povećava potrošnju, mislim da tu ide minimum 1,2 motor, ali sa druge strane ima veći klirens i čelične 15" točkove projetovane za bivstvovanje na šljaci, tucaniku i sličnim kombinacijama. U tu Pandu komotno upakuješ dvoje dece i bez mnogo muke imaš možeš da imaš radijus od 150km, što gospođu onda baš čini potpuno autonomnom. To zadovoljstvo košta oko 100E godišnje i nije neki udarac za budžet, a dosta olakšava situacije "ju žardinjera, nisam je videla". Eto to je meni racionalni drugi auto za familiju koja nije u nekom opasnom suficitu.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #29
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Nije u pitanju drugi auto. Tu kombinaciju sam davno otpisao, jos prodajom saksa. Ne mogu da podnesem cinjenicu da drzim na ulici dva auta, a nijedan ne mogu pristojno da parkiram. Plus nepotrebno duplirani troskovi. U svakom slucaju svodi se na nepostojanje "finansijskog sufucita".

    Moji matorci nemaju potrebu za gradskom voznjom, imaju uredjen parking ispred zgrade sa dovoljno prostora i putuju uglavnom duze rute. Neretko zele da povezu unuke.

    Ja imam potrebu max dva puta godisnje za duzim rutama, uglavnom gradska voznja.

    Accord je neprijatno tezak za gradsku voznju. Servo asistencija je relativno slaba i zbog mase auta lako se napravi steta. Ja racunam da je auto bio projektovan za 15, max 16 i da su mu 17" vec previse.

    Probao sam jedan civic i potvrdio tezu da ce biti mnogo laksi i pregledniji za sticanje iskustva u teskim uslovima.

    Dok se gospodza uvezba, nameravam da zamenim accorda za neki hech vise po mom ukusu. Ono sto zadrzava accorda je pouzdanost, nula kvarova.

  10. #30
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •