Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 107

Thread: Honda Civic EP1 2004

  1. #51
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Quote Originally Posted by Ji 4Tze View Post
    Ok, ako ti ja kakim onda će da se javi bruya da ti bolje objasni na svoj način ...
    Da nije te cene samo bih potvrdio izreku "Honda nije auto, to je dijagnoza!"
    Za kilometražu ću se samo grohotom nasmejati a iz principa 1,4 ne bih uzimao
    Sa srećom i da posluži svrsi

    PS: Jesi li to ćaletu kupio ko što si šljivika ženi?

    PPS: Batali kozmetisanje to je samo teret čim ti vozilo izađe iz vidokruga

    He who loses control, loses.

  2. #52
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Nisam ja kupio, njegove su pare. Kupio je sebi novog stojadina '74, pa juga 45 novog '84, kadeta '96, tako da je za njega ovo avion.

    Znam da je tesko poverovati u ovu kmtrazu, ali cenim da nije presao ni nesto vise od 180 k km, jer je 90% detalja na accordu istrosenije nego na ovom autu, Rub koji sam radio na accordu kada sam ga kupio je progledao pre prodaje. Na ovom autu nema tackice rdje.

    Mislim da je ovaj auto imao 90% gradske voznje i da je kmtraza mozda i prava, a da je caka u necem drugom i to me malo kopka jer nisam provali gde

  3. #53
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Onda naslov teme nije adekvatan. Ovako covek moze da pomisli da si Civic kolekcionar.
    5:53.365

  4. #54
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Nije se gazda slozio sa mojiim nazivom. Kad zavrsim akviziciju stavicu drugi naslov, a onu moju ideju o temi o placevima realizovati na bazi druge kupovine sa placa.

  5. #55
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Jel možeš ti da promeniš naziv. Tred je bio utisci o autoplacevima, o čemu je govorilo samo prve dve rečenice prvog posta, a posle se pretvorilo u temu o još jednoj Hondi. Ako budem ja davao naziv temi možeš da računaš na dosta sarkazma u naslovu, bolje da ti to uradiš

    Pazi, kilometraža nije neverovatna i većina ljudi koja vozi tako malo kilometara, oni ta kola prodaju tek kad postanu jako stara - kao što je ovde slučaj. Ja bih pre sumnjao u neki dizel sa 3-5 godina sa tom kilometražom nego u ovaj.

    Konačno, moj auto da nije bilo prve tri godine bi sa 10 godina imao 65k na cajgeru. Ne znam da li moj auto po slikama bio okarakterisan kao da mu je rađena kilometraža?
    Last edited by zmaj; 18th March 2017 at 20:54.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #56
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Kod uvezenih automobila je to malo delikatnije. Da bi cena bila ovako povoljna, a plac da zaradi, mora dosta kockica da ss poklopi. Obicno na placevima brzo provalim gde je caka, a ovde mi to ne polazi za rukom.

    Sto se tice imena teme, citava ova kupovina je prica o placevima uzivo neizvestan je ishod, gde ces bolje?

  7. #57
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Pa nisu oni dovezli jedan Civic, nego šleper koječega. Ne moraju na njemu da zarade kao na nekom kršu & lomu.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  8. #58
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Sto se tice imena teme, citava ova kupovina je prica o placevima uzivo neizvestan je ishod, gde ces bolje?
    Ja propuštam nešto. Kakva neizvesnost ako si kaparisao kola. Placevi. Koji placevi tačno?

    Koliko ja razumem ti si kupio drugi Sivik uzastopno. Sad dal je ćale platio, dal će ćale da vozi, dal ćeš ti da mu ubaciš menjač, enterijer ili 2.0 motor... to su finese. Ako je ovaj naslov zbunio Lukiju, onda bi ga tek onaj prethodni doveo do besane noći.

    EDIT: Imaš privilegije pa promeni naziv u nešto smislenije. Ako nemaš, pošalji naslov na pm pa ću da promenim.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #59
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    .....dal ćeš ti da mu ubaciš menjač, enterijer ili 2.0 motor... to su finese....
    Samo mu serviraj ideje na tacni
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  10. #60
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Neizvesnost u smislu da li ima skrivenih mana. Meni su placevi i dalje sinonim za muljavinu, samo je pitanje kog stepena.

    Inace, ja sa ovim autom necu imati dodirnu vezu, sem sto ce mi biti lakse kada deda vozi unuke. Kad kazes staro, to dobija posebnu dimenziju kada je njegov dosadasnji prevoz u pitanju, kadet iz 85.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •