View Poll Results: NK Auto Godine 2016

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Renault Captur

    0 0%
  • Toyota Avensis

    2 13.33%
  • Renault Kadjar

    0 0%
  • Toyota Yaris

    0 0%
  • Kia Sportage

    1 6.67%
  • Mazda MX-5

    4 26.67%
  • Renault Megane

    1 6.67%
  • Opel Astra

    1 6.67%
  • Mazda 3

    2 13.33%
  • Nissan Qashqai

    2 13.33%
  • VW Tiguan

    1 6.67%
  • Renault Clio

    1 6.67%
  • Nissan X-Trail

    0 0%
  • Renault Talisman

    0 0%
  • VW Up!

    0 0%
  • Toyota Aygo

    0 0%
Results 1 to 3 of 3

Thread: NK Auto Godine 2016

  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default NK Auto Godine 2016

    Jubilarni, drugi, izbor za auto godine u NK izdanju. Zamislite samo neke opake snajke (lateks trikoi ili lepršave haljine, po ličnom izboru) koje su presrećene zbog sjajnih dnevnica i medijske promocije, redakcija NK napucana u Boss Selection programu, frizure svakako ili rafinerija ili alternativni beogradski frizeri... Svi koji nešto znače su u minglu u publici, tako da zabava je virtuelno ekstra

    Malo se prepucavamo oko tih test automobila iako neke od njih niste imali prilike da vozite, ali me te diskusije mahom i sprečavaju da prigasim forum i preselim prosipanje žuči na fejsbuk na kome na pitanja apsolutno nikom ne odgovaramo iako imamo kao neku stranicu. U tom smislu ako neko ima želju da izigrava fejsbuk todorovića može da mi se javi pa da mu omogućim da se istakne na socijalnim mrežama. Ko zna, možda će ta slava i da urodi plodom. Eno ničim izazvan čovek uredno ove godine imao i transfer iz Fiata u Opel. O radosti...

    Kao i prošle godine, bira se jedan od ponuđenih po kriterijumima koji su samo vama poznati. Znam da neke od tih automobila niste vozili, ali na osnovu onoga što ste pročitali, kako na sajtu tako i na forumu, imate priliku da se "čuje vaš glas"

    Ako želite da napišete koji su to kriterijumi i koje bi ste automobile žarko želeli da vidite u 2017, slobodno to i učinite.

    Izbor je nešto kraći ove godine, vozili smo 19 automobila. Soritrano po datumu testiranja, izbačeni duplikati (megane je bio kao tce 100 i dci 110, a kadjar sa istim pogonom u dve različite opreme, astra u karavan i hečbek varijanti). Ajdmo!
    Last edited by zmaj; 20th January 2017 at 10:26.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Avensis ili Clio... moraću da razmislim.

    PS: Do kada je glasačko mesto otvoreno?
    Last edited by bruyoni; 21st January 2017 at 13:56.

    He who loses control, loses.

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ove godine smo malo brži nego prethodne, uspeli smo da izbacimo tekst pre BG Sajma.
    Odziv na anketu je bio sličan prošlogodišnjem, treba nam ipak malo više aktera da bi proglasili forumski izbor kao zasebnu kategoriju.
    Ove godine bi to bio MX5.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •