Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: NK TEST: Renault Kadjar Iconic dCi 130 4WD

  1. #11
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Meni i Megan teško da pobudi interesovanje, pogotovo sa ovim novim tablama u sredini i novim maskama. Veći model. Ne znam zašto... Peugeot još i pogledam al Reno ništa.
    Nissan je napravio primetan auto. Ovaj prosto nekako nije.
    Možda ga ne vide ljudi jer je već dosta SUVeva na ulici, pa se gledaju samo popularnije modele
    A još ako je tako bezveze u vožnji kao što opisujete...

  2. #12
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    nije on baš bezveze, nego je, meni barem, nekako bezličan, ali fakat je da je većina SUV-ova upravo takva i da ispunjava onaj zadatak da te preveze od A do B uz pun gepek i sitnu decu i to je to, zato me i oduševljavaju svetla, sedišta i ostale "sitnice" dok je onaj aspekt same vožnje kod ove kategorije vozila nekako u drugom planu!

    Setih se još jedne zamerke...R-Link...nikada mi se ovaj sistem nije dopadao i to je ostalo nepromenjeno. Ne znam kakav je sistem kod Megana i Talismana, nadam se da je bolji. Kad kažem bolji mislim na kvalitetniji sistem jer je R-lin u principu najjeftiniji tablet-like uređaj koji postoji na tržištu, čak su i ovi jeftini tableti brži i sa boljim ekranima, ali auto industrija je našla način da nešto što košta 50 EUR vrlo uspešno prodaje po ceni od 500+ EUR
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  3. #13
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    Skroz promako auto, čak i na ulici. Ni cenu mu ni otprilike ne znam pa evo gledam. Mislim da će ga kod nas prodati malo više nego što je Nissan Tidi. Zlo vreme za pojavljianje ovog vozila, barem kod nas, jer su Kaškai i CX5 prigrabili segment za sebe. Preostaje mu da se uz CRV, RAV, Sportage i ostalu siću bori za mrvice.
    Zanimljivo je čitati ovo iz perspektive nakon par godina. Sada ih ima baš dosta na ulicama.

  4. #14
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    To i dalje stoji. To što ih viđaš više, ne znači da su prošle 2 do 3 godine i naprasno nam je bolje, nego su prošle 2-3 godine pa počeo da stiže izraubovan kontigent za zemlje drugog sveta.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #15
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Više sam mislio zbog komentara da je auto bezličan i neinteresantan. Činjenica je da u oglasima mnogo više ima Tucsona / Sportage-a, CX-5... kupljenih u Srbiji, dok su Kadjari skoro 100 % iz uvoza.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •