Page 3 of 30 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 293

Thread: Auto/moto testovi

  1. #21
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ne znam šta si očekivao. Alla Klarkson vozanje nekoga u gepeku ili modifikovanje u šinsko vozilo?

    Imprecu su isterali pod odmah jer je koncepcijski matora tj ima turbo sa enormnim lagom plus, ko što kažeš, enterijer ostao u devedesetima. Mene je iznenadilo što je Leon ostao umesto Megana, što dovoljno svedoči koliko su Francuzi odradili dobar posao da je mašina i dalje nakon 5 godina reper za šasiju sa prednjom vučom. Civic otpade ko i Impreca, bez mnogo negodovanja, što ipak potvrđuje ono moje pisanje da će biti problema samo sa prednjom vučom i tolikom snagom, kao i sumnje da je ono vreme na ringu postavljeno uz pomoć neke teške fabričke specijale.

    Da biram za upotrebu... Seat! Za cenu kod nas mislim da sa 5 vrata neam bolje, plus se dobija TFSI varijanta kako je u startu trebala da bude sa sve ojačanim klipnjačama, jačim ležajevima, boljim hilznama i karikama itd...
    Da biram HH Megan, ba bih useo te rakaro siceve i zatim prodao zadnju klupu i ostale delove i pojurio Koni ili bilštajn ogibljenje jer mislim da razliku između njih i Olinsa ne bih osetio osim možda na pisti

    PS: RS bih odabrao da živim negde gde osiguranje i i registracija nemaju velike veze sa radnom zapreminom i gde su u rangu sa troškovima za Seata

    He who loses control, loses.

  2. #22
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    I meni je test onako bezličan, a kad sam video šta se testira mislio sam da će da bude baš poslastica za gledati. Sad, šta fali - pojma nemam.
    Ono kad sam gledao MPS, nije tih 300E preko toliko teško progutati. Jeste malo gorko, ali može se proguta ako imaš valjan razlog.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #23
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    U tome je stvar, koju pilulu gutati. Možda je najbolje čekati neku polovnu varijantu, naročito kod nas gde će Ford lošije držati cenu od konukrencije do dva litra. Preko.. mislim da je svejedno osim po stavci osiguranja gde će VW, BMW i Merc da ispaštaju (ovo lupetam, ne znam kako računaju osiguranje ali vidim da Englez u jednom momentu ukazuje na to)

    He who loses control, loses.

  4. #24
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Priča o drugoj ruci je prilično besmislena za naše tržište. RS je baš retka zverka čak i u Nemačkoj, tako da su vrlo male šanse da neki zaluta kod nas. Cena polovnih ST mašina napolju je poprilično jača od sličnih RS265 mašina i generalno sportske Ford mašine ne gube na ceni tako da ima da se načekamo da to postane smisleno za kupiti tamo. Možda ga neko ovde kupi novog, vidim da je Grand prodao dva ST u kratkom periodu od 4 godine
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #25
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #26
    Senior Member autsajder's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    196

    Default

    Ima dosta pipkanja po kabini od 6.00, a potom i civilna vožnja sa automatikom i manuelnim mjenjačem. Å*miju proklizava dok kažeÅ¡.. Å¡mi.


  7. #27
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    A ko su ti ljudi? Ima i onaj JWW i ima još neki tako neki što izgleda ko da mu je tata Lord Fonterloj pa menja kola češće nego ja čarape. Izuzetno iritantan narod.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #28
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uticajni tviteraši?

    He who loses control, loses.

  9. #29
    Senior Member autsajder's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    196

    Default


    Sad sam kliktao po njegovim stranicama i ukratko - imao je karijeru od 4-5 godina u finansijskom sektoru u Londonu, potom obavio pametna ulaganja, pokrenuo par uspješnih startapova i na kraju brendirao na internetu to svoje o skupim automobilima koje kupuje, vozi i preprodaje uz manji gubitak i ponekad dobitak, tako kaže.

    Njegov primjer: Troškovi dvogodišnjeg posjedovanja McLarena 12C i McLarena 650s bili su manji od posjedovanja BMW Serije 1 i Audija S5.

    Znači, mladi bankar koji je dobro odigrao na početku i onda plasirao sve u neki trast fond palac ili vrhunskog berzanskog brokera, pa sad ima čarapa kakvih hoće. Kaže nije bilo teško, samo mora da se voli to što se radi, eto da znamo svi.
    Last edited by autsajder; 17th May 2016 at 18:30.

  10. #30
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Sad kad me teraš da klikćem...
    Ne pije mi vodu ta njegova priča. Ima samo srednju školu, otvorio prodavnicu kompijuterske opreme i toliko ga je dobro išlo da ju je prodao i otišao na Novi Zeland da radi kao instruktor skijanja (da je dobar instruktor učio bi ljude na Alpima) onda se vratio kući i zaposlio na održavanju računara u nekoj firmi pa onda kao napravio nekoliko sajtova i sad voza LMP650.
    Podseća me na priču koju mi je jedan drugar iz Rume prodavao pre nekih 10-12 godina kako je sin Dušana Borovice (onaj što je uhapšen) vredan i sposoban dečko koji radi u tatinoj firmi kombijem razvozeći radnike po gradilištima i tako zarađuje pare koje onda troši u fensi lokalima po NS gde se dovezao nekim od nemačkih vozila sa 300+ konja kasnije je napredovao na minibus pa se preselio u F360 a do ukidanja ćaletovih privilegija je vozao SLS AMG sa RU-AMG tablama. Marko Milošević i gajbice rad.
    Ne kažem da su ovi takvi ali je očigledno da imaju para da podrže sinovljevu opčinjenost brzim kolima a kad čujem engleski old wealth okrene mi se stomak jer je ta bagra do love došla jednosmernim rinfuznim transport ljudi iz Afrike u Ameriku, organizacijom prinudnog rada u Indiji, prodavanjem zozovače Indijancima u zamenu za svetlucave stakliće/žućkasti metal, skupljanjem kajmaka sa bankarskih transakcija... i onda imaju obraza da nekome prodaju prosvećenost

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •