Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36

Thread: Koji auto sa automatikom

  1. #21
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    ali 18.5 k para... jbt
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  2. #22
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    jbg... kad je automatik i to u heču presudni momenat mora da košta. Ne znam kuda ste ga vozili ali meni su svi RS-ovi su tvrdi i u zavisnosti od druma baš neudobni.

    Što se runflat tiče, tačno je da su osetno tvrđe. Nije nikakva posebna smeša nego im je bočni zid deblji jedno 3-4 puta kako bi u slučaju bušenja mogao da nosi težinu vozila pa su one em teže em slabije upijaju neravnine

    Mini?
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

    He who loses control, loses.

  3. #23
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by Calibra 4WD View Post
    Evo updejta, svideo joj se auto podosta...
    Sad je gotovo, dreši kesu.

    Mislim da ga je precenio, prva godina otkida 30%. On je taj auto platio 22-23 soma (kapiram da su mu popustili po soma za farbu, kup i sedišta), tako da je to 16-17 realne love, možda i manje. Pride što ga prodaje već pola godine, što je i očekivano pošto je taj auto nezanimljiv kupcima trkalica.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #24
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,707

    Default

    Mini otpada jer je 2/3 vrata a i zena kaze da joj je to prefenci auto i preskupo naplacuje znacku.

    Hvala za info oko runflata zimskih guma, zaboravio sam da napisem da su one dimenzija 205/45/17 na dodatno kupljenim original Reno 17 alu felnama sa kojima je zeni a i meni auto lepsi nego sa crnim 18icama koje se vide na oglasu.
    Taj komplet je kupio proslog decembra, ima i racun na kome se vidi da je sve zajedno placeno preko 1200, covek bas nije stedeo [Only registered and activated users can see links. ]

    Sto se tice cene, mi smo odmah telefonom rekli da smo prilicno daleko ispod pocetne trazene, ali je prodavac rekao - vi dodjite da pogledate pa ako se zeni svidi i ako ste posteni(ozbiljni) kes kupci (verovatno jer je potrebno otplatiti lizing kucu prvo), postoje sanse da se dogovorimo. Ponovio je i pri odlasku sa gledanja auta da cena moze sigurno 10% dole , a da mi vidimo koliko mozemo da povecamo budzet i slobodno javimo

    Problem je sto auto po zvanicnom cenovniku Renoa ima jako visoku cenu [Only registered and activated users can see links. ] , a i on ga je platio dosta iako je kaze dobio jako veliki popust od Renoa jer je poslom vezan za njih.
    Mada prodavac realno kaze da i ovi iz Renoa Rs masine posle 1god i ~ 20.000km spustaju 25-30% od cene iz cenovnika, a da posle pada oko 10% godisnje preostale vrednosti (prilicno je realan za razliku od ostalih prodavaca,
    cak je i neke mane auta naveo odmah i nije ih branio, tipa ono cvrcanje plastike prilikom jacih ubrzanja i jos par sitnica)

    Izasli smo sa ponudom nesto vecom od planiranog budzeta, i dalje nemamo nijednu drugu opciju sem debelo cenkanje sa Auto Cackom za novu Fabiu 1.2Tsi DSG koja po zvanicnom cenovniku i opremom slicnom kao ovaj Clio izadje 16.800

  5. #25
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ako je normalan, zgrabiće 15 i sve da se šutira u debelo meso što neko uopšte i blizu da se maši džepa.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #26
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,707

    Default

    Proverio mi je drug Kasko polisu i nije bila aktivirana nijednom, a ima jednu malu ogrebotinu sa parkinga , tako da su sve sanse da nije farban ni udaran (naravno zadnju rec mora dati majstor).
    Uspeli smo da saznamo iz Renoa da nije bilo nikakvih vanrednih popravki sem redovnog servisa na 15.000km, i rekose nam da stoji poziv u sistemu na vandredno sredjivanje R link sistema, mozda je to updejt navigacije sa boljim mapama Srbije i Bga.

    Zaboravio sam da napisem da je vlasnik doplatio produzenu garanciju na 5godina/100.000km(mislim da je vrednost toga 400 ili 500eur), nama to prilicno odgovora jer nema sanse da se za tih 5godina priblizimo toj kilometrazi.
    A zbog automatskog menjaca, dosta opreme i drugih modifikacija nije nam svejedno da li nam ostaje 1.5god ili 3.5god garancije.

    P.S Poslao nam je sve fakture od Renoa prilikom kupovine, ugovore, zapisnike, izvod placenih rata lizinga i ostatka otplate.

  7. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    jbg to je vama jedina realna opcija za kupovinu sa tako uskim kriterijumom a vi ste njemu jedini realni kupac mada njemu cijena mora padati vremenom a vama pare ne gube na cijeni tako da ste ipak u prednosti

  8. #28
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,707

    Default

    Postogli smo dogovor juce na obostrano zadovoljstvo, nadam se da ce do sutra biti zavrsena papirologija sve i preregistracija.

    Javicu utiske u narednim danima, hvala josh jednom na savetima svima i zena je iscitavala svaki post po vise puta.

    Potrudicu se i da dodjem na neko sledece okupljanje ili slicno, pa da isprobamo neke zezalice koje nisam ni znao do sinoc da ima ( profi telemetrija, Launch control itd)

  9. #29
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    E pa lepo. Srećna Nova
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #30
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Opa, cestitke, samo ne znam ko ce najvise da se raduje prinovi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •