Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 92 of 92

Thread: MotoGP: Vesti za sezonu 2016.

  1. #91
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Super što je Dukati ponovo u igri, mada me italijani generalno nerviraju opasno zbog tretmana koji su imali prema Stoneru. Mada očigledno njemu to nije teško palo pošto opet šuruje sa njima.

    Ovi što ih na SK ne svrstavaju u "vanzemaljce" prilično brzi, baš kao i podmladak imajući u vidu da su na satelit mašinama. To je uvek lepo da se vidi.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #92
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Dok ih VW nije kupio Ducati nije imao para za razvoj onoga što je Stoner sa pravom zamerao plus je tad na čelu Corse bio Domenicali koji je komplet CAD/CAM čovek i to je pilo vodu među rukovodstvom jer je bilo jeftinije od napravi nekoliko prototipova pa doarđuje po vozaču sistema rada, doduše i sam koncept rama i vile od ugljeničnih vlakana je ukupno jeftiniji ali se sve to uklopilo u besparicu. Onda ide VW, Rossi pa tutanj Rossi...
    Sad kad su se malo usaglasili šta i na koji način žele i dobili pare može da se radi na podvoznoj i brzoj mašini.
    Stoner generalno gde god da se ponudi kao test vozač biće momentalno prihvaćen. Imati test vozača koji može izvući 110% iz mašine je nesportska prednost samo je treba iskoristiti.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •