Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87

Thread: Honda Accord 2.0 2007 Check Engine i VSA

  1. #31
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Quote Originally Posted by stefanstex View Post
    Za vikend cu promeniti ulje i filter pa cemo da vidimo. A videcu da ocistim i onaj solenoid i VTC..proceduru sa videa:

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Mada se uzdam u Milosa da ce to on resiti..

    A cep je dobro zategnut
    Javi kad budes kod Milosa da dodjem da ga pucnem stapom.

  2. #32
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Obavezno neka izmeri pritisak ulja čisto da vidi u kakvom stanju je sitem podmazivanja: pumpa, sito pikapa, stanje ležajeva... možda je nešto jednostavno recimo zaglavio bajpas ventil na filteru pa ne otvara i kada je motor hladan padne pritisak ulja.
    Generalno ne treba verovati predhodnim vlasnicima na pitanje šta su sipali, kada prodaju svi na jednom sipaju Castrol, što opet samo po sebi nije merilo kvaliteta obzirom koliko se falsifikuje. Pre bih mu verovao na dobrom održavanju da kaže da je sipao Lukoil, ELF, Eneos, Liqui Molly, Wolf...

    He who loses control, loses.

  3. #33

    Default

    Ja sam u 17:30 kod njega, pa navrati ako hoces..
    Ja mu juce rece da sam dobio br od Nenada - Jeleninog muza, kaze on ne zna ko je to ili se pravi da ne zna

    Recicu mu da izmeri i pritisak ulja.. Za ulje si u pravu, ko zna sta je on sipao i kad je sipao, mozda je samo dolio castrol a filter nije ni menjao..Ma lud sam sto nisam odmah promenio, mada se meni te lampice palile od kad sam ga kupio ali me ljudi ubedjivali da je to zbog plina..

  4. #34
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Ma Milos je zajebant

    Pa kad si kupio auto, koliko ga vozis a da nisi promenio ulje?

  5. #35

    Default

    Kupio sam ga pre 3.5 meseca i delovalo mi je da nije za zamenu i zato ga nisam ni menjao..ali ko zna sta je sipano..

  6. #36
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Ok, ja mislio vozis godinu dana. Ne verujem da je ulje problem, ako je dobar nivo. Opet, nacelo opreznosti nalaze da ga zamenis, bar to je najjeftinije od servisnih intervencija.

  7. #37

    Default

    Da menjam ga svakako, videcu i sa Milosem da li ima nesto u ponudi. Razmisljam da ipak sipam eneos 5w 40. Dodji ako si slobodan do Milosa, mozes i da probas auto, cisto da cujem tvoje misljenje generalno o autu, da li sam dobro pazario ili ne

  8. #38
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Doci cu ako me pusti zena Pobegnem ja tako nekad kod njega i izjadam se, mora da me isteruje da bi zatvorio.

  9. #39

    Default

    Zato se ja jos ne zenim

  10. #40

    Default

    Ma pustice te, reci da moras ulje da zamenis na hondi

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •