Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Dnevnik: Å*koda Rapid Spaceback 1.2 TSI Ambition

  1. #11
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Koja ludačka cena, sa sve zamenom filtera goriva na 15k km. Gde to piše da treba da se menja na toj km?
    Da sam pitao na sajmu npr. rekli bi da je servis 10k garant.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  2. #12
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Ih sad i ti Heinz...pa na sajmu važe druge brojke

    Jok, 2000 je radni sat. Korišćeno ulje Castrol Edge 1.776/l filteri ulje 1100, giriva 2800, vazduha 2100 i polena 1800 cene bez PDV-a.

    Knjižica i bord kažu da je servis na 15k, ma sve to je OK da proguta čovek, ali mene najviše nervira stav koji oni imaju, pogotovu u Škodi. To je ono "j€be nam se može nam se ionako nam puna kasa"

    Da sam samo mogao da snimam ulaz na prijem...
    Ja: imam zakazan servis na 15k, prvi servis.
    Mica ubica: Šta ti bre imaš?

    Pa kakav je to stav čoveče, mada je možda iznervirao neki lik pre mene...cupkao sam iza njega a on lik u fazonu Steve Zigona: "Mom autu nije dobro"
    Last edited by ToD; 9th August 2015 at 23:23.
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  3. #13
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uuu da je meni tako nastupila kako bih joj sporta radi zagorcavao zivot...

    Inviato dal mio thl 4000

    He who loses control, loses.

  4. #14
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Mom drugu u Renou u Pg, kad je doveo kangu na servis dali predračun za neku popravku i tamo, između ostalog, 3 i po radna sata. I on kaže ok, radite, kad da dođem? A lik mu ladno kaže "pa dođi za jedno sat i po, dva" :-D.
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  5. #15
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    To rade trojica po sat vremena
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  6. #16
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Predpostavljam da si radio servis u Auto Cacku? Ako jesi, budi srecan ako je uradjeno sve sto su naplatili. Ima jos ovlascenih servisa pa menjaj.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  7. #17
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Za te pare odradim 2 mala servisa.
    Mislim stvarno dranje za sve pare O.o

  8. #18
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Jesam, rađen servis u Auto Čačku. Ja da se pitam menjao bih to, predložiću na radnički savet
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  9. #19
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Odrađen je još jedan servis u Auto Čačku pre skoro pola godine, nisam imao ništa bitno da prijavim pa nism ni pisao..mislim sem standardnog zakazivanjaa na 10 dana i dranja za sve pare...Kada se ovome doda i bezobrazno ponašanje ljudi na prijemu odlučio sam da menjam kuću.

    Ovome je prethodilo i blago čukanje gde sam išao kroz jedsmernnu ulicu i čovek mrtav ladan prilikom isparkiravanja opauči me u zadnji desni deo. Oštećenje je malo, i dovoljno za policiju, iz čistog principa! Ulubljenja vrata i ogrebana sajtna. Nakon policije i čekanja skoro mesec dana na zapisnik otišao sam u Dunav na procenu štete. Pokupio te papire i otičao u Auto Čačak da zakažem novi servis i peglanje karoserije...Kaže nije problem, dođite za 10 dana i auto ide na šlep u Čačak i posle 10-tak dana je gotov...pa nisam se prevrnuo jbt...elem, tu popizddim i odem u ACS na NBGD, odradim servis u istom danu i ove ili sl. nedelje ću da odradim i limariju!

    Interesantnu situaciju sam imao i sa njima, gde je posle servisa i par km auto upalio lampicu ulja!!! Ja zovem servis, a on ispaniči kako moram da stanem...što sam već uradio i proverio da nema curenja ili šta kod...ništa. Međutim, obzirom da je auto u garanciji i da su oni radili servis morao sam da čekam njihov šlep da me odvuče u nazad u servis...epilog, faličan filter ujla koji je imo defektni neki ventil, zameniše ga za drugi i to je to...Danas je svarno teško naći dobro mesto za servis...
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  10. #20
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ovo za filter moze da se podvede pod desava se, ostalo jebg.

    Cotam da fabije poslednje generacije kubure sa nosacima motora, ti nisi iskusio nista slicno?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •