Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 61 of 61

Thread: motoGP: Vesti za sezonu 2015.

  1. #61
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Čak i predpostavljati da će neko od četvorke "vanzemaljaca" raditi za nekoga drugog iz te iste četvorke, u bilo kojim uslovima, je po meni neozbiljno. Jedini tu za koga se labavo može reći da je timski igrač je Pedrosa ali se iz dosadašnjeg toka sezone takva insinuacija može smatrati teškom laži pa je niko nije ni spominjao.
    Što se Australije tiče, jer vidim da se svi koji zagovaraju teoriju zavere hvataju za nju kao pijan plota, voleo bih da mi kažu zbog čega Rosi ako je bio brži, jer jedino sporiji može da usporava bržeg, nije krenuo u poteru za Lorencom zajedno sa Markezom kada se ovaj kranuo odvajati od njega i Ianonea, ajd eto nećemo spominjati vozača Duaktija koji je celo vreme smetao obojici ostavljajući ih na pravcu zahvaljujući snazi mašine. I onda da konfuzija bude veća pomogne Lorencu tako što ga obiđe i uzme 5 bodova koji bi Majorčaninu bili od velike pomoći u daljem toku šampionata.

    Što se tiče Sepanga ne bih se potpuno složio sa Hercom, onaj deo da je Markez radio nešto za potrebe Lorenza, već je to po meni ko što sam rekao bilo čisto iživljavanje nad Rosijem "haj da da vidiš kako to izgleda kada ja usporavam" iz prostog razloga što ga je ovaj žestoko popljuvao a i Španac nije imao šta da izgubi, Rosi ga je već oblatio ero ROsisti će da mu zameraju sve, šanse za titulu nije imao od ranije a plus ga jako nervira kada ne moža da pobedi. Na Valensiji je verujem taktika bila da obe Honde budu na pozicijama 1 i 2 tako što će iza sebe ostaviti obe Yamahe pa nek se oni dogovaraju ali je to pilo vodu sve do SP2 kada Forkada ubada neko podešavanje i daje Lorencu osetno podvozniju mašinu, a inače je do SP2 Lorenzo zaostajao za Hondama. Mišljenja sam da Rosija mnogo boli što skoro celu sezonu nije bio brz onoliko koliko je on to hteo jer je Lorenzo uvek uspevao da izvuče više iz Yamahe koja je ove sezone napravila bolju mašinu od Honde.
    Last edited by bruyoni; 9th November 2015 at 13:52.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •