Results 1 to 3 of 3

Thread: Spider auto patosnice?

  1. #1
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default Spider auto patosnice?

    Ima li neko iskustva sa patosnicama sa spiderauto.co.rs?
    Vidim da su dosta jeftinije ali me interesuje kakav je kvalitet (prvenstveno mislim na gumene patosnice i kadice za gepek).
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Izgledaju mi loše dizajnirane, sabirna površina je jako velika pa će svaka tečnost da se valja i u krivinama da se zaleti i preliva sa strane

    Mišelin patosnice, ja ovu moju vozačku pokušavam da ubijem već 4 godine ali ne ide. Često na terenu gacam po nekim agresivnim tečnostima i potrošio sam dosta đonova ali patosnica ne popušta.

    Duboka je i segmentirana pa odlično zadržava vodu dok je zimi elastična isto koliko i leti i potpuno je bez mirisa! Nema onog karakterističnog smrada za patosnice iz male privrede.
    Za suvozača i gepek cenim da izdržljivost nije toliko bitna pa možeš staviti šta hoćeš. OK ako trpaš u gepek delove teške mašinerije i krupnu divljač onda treba naći nešto jače.
    Last edited by bruyoni; 15th October 2014 at 13:32.

    He who loses control, loses.

  3. #3
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Prvenstveno za gepek, čisto kad ubacim nešto vlažno, bicikla za klince i sl. Originalne kadice za gepek su oko 80 a ove su oko 45-50 pa dal da se cimam
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •