Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 157 of 157

Thread: Vesti iz Formule 1, sezona 2014.

  1. #151
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Evo ga i prvo javno pojavljivanje McLaren Honda kombinacije
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  2. #152
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Bukvalno se sve prodaje, osim motora.


    [Only registered and activated users can see links. ]
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  3. #153
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    komedija oko najlosije cuvane "tajne" u f1 je konacno zavrsena:
    mclaren potvrdio alonsa i buttona za sledecu sezonu
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  4. #154
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Ja stvarno ne znam sta je Magnusen vise mogao da uradi da ga zadrze. Smesno!
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    izgleda je morao ostati jedan Britanac neka bude test vozač ove godine pa će se ugurati iduće kad se Button penzioniše

  6. #156
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Button ako bude imao iole dobru sezonu, neće se penzionisati sigurno.

  7. #157
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    odluka je vec izvesno vreme bila poznata i izvesna, a i nikako nije napravljena samo na osnovu vozacih performansi.
    magnusen je ipak morao da uradi vise, ali nije uspeo. boulier je do kraja bio za magnusena, ron dennis je bio na pocetku ali je kasnije promenio misljenje. ono sto je dennis hteo je novog hamiltona, a to nije dobio od magnusena. upravo je hamilton bio razlog cekanja u mclarenu, jer nakon pola sezona dennis hteo hamiltona nazad. ron je cekao rasplet sezone, jer je racunao da ukoliko hamilton ostane bez titule u mercedesu onda postoji mogucnost da ga vrati nazad u mclaren (narocito do sredine sezone kada je mercedes odbor bio iza rosberga i dennis je to znao). ali kako je rosberg sam sebe zajbo, situacija se promenila, hamilton uzima titulu i opcija oko vracanja u mclaren je ispala iz kombinacije. zbog toga je ron morao da udje u pricu sa alonsom, iako sigurno nije bas to hteo. opet, i honda je pritiskala za alonsa, tako da je to jasno. opet, button ima dobre odnose sa hondom, poznat je u japanu (plus riba) i mnogo je vise "martking povoljan" od magnusena. mclaren je godinu dana bez glavnog sponzora, tako da marketing pitanje nikako nije malog znacaja.tako da su te marketing osobine, britanac, iskustvo i tako to, na kraju presudile u korist buttona. oba ugovora su "performance related", pa je alonso potpisao na 3 a button na 2 godine. mislim da je na kraju to i optimalna odluka za mclaren, za magnusena ima vremena, dobice sansu ponovo sigurno. samo da jos mclaren napravi da bolid nesto valja, i honda da sklepa neki motor, ali kako mi deluje, to ce dosta tesko ici, mislim da ce alonso i sledece godina imati slicnu situaciju kao u ferrariju, ali tako mu u treba kad se zajebavo, pa ga je vettel ispalio
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •