Page 3 of 107 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1064

Thread: Dnevnik: Honda Accord 2.0 Sport LPG

  1. #21
    Senior Member radejet's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    1,568

    Default

    E pa cestitam kolega na novom vozilu, nek te sluzi sto duze moze !!!
    Gsi 2.0 16v Turbo
    402m - 12.988

    [Only registered and activated users can see links. ]

  2. #22
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Aj sa srećom pa da kupiš bolji. Jel ovo ona verzija koja nije bila standardna, nego ima kožne detalje u sjedištima, neke naročite alu felge i sl.?

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
    Pa Sport paket opreme, polukozna sedista, kozni volan i rucica menjaca, tempomat, senzori za kisu, vece felne i valjda jos ponesto. Ne znam tacno kakvi su bili paketi opreme i sta je bilo ukljuceno u bazni Comfort. U ovak paket nisu isli standardno senzori za parkiranje, a vidim da neki modeli imaju. Videcu da ih ugradim, jer je bas nezgodan zadnji kraj za procenu.

    Takodje, ne znam koje felne idu tacno na Sport, posto su ove na mom navodno od 2.4 modela. Ja sam mislio da ove i idu na Sport.

    Dodatni utici. Jos nije uradjen servis ali nisam odoleo da malo stisnem gas. Mnogo manje drame, cuje se taj zvuk motora negde u pozadini bas onako kako treba. Brzine idu sa dva prsta, bez suvisnog otpora.

    Prtehodni vlasnik je bio poprilicno velik covek sa stotinjak kila po mojoj proceni pa se cuje blago skripanje vozackog sedista iznutra

  3. #23
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    A do koliko si ga terao? Negde na 5800-6000 bi trebalo da je VTEC "kick" (Yo!) ali se ne oseća previše a bolje će se čuti u nekoj većoj brzini. Taj K20 je u Accordu malo oslabljen u odnosu na ono što zapravo može da pruži pa imaš možda 1000 o/min do blokade.

  4. #24
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Pravo da ti kazem nisam ni gledao Mozda tu negde izmedju 5 i 6. Auto me skroz ulenjio, jos uvek uzivam u istrazivanju sta od dugmica i gde imam.

    Danas sam skoknuo do Panceva, neka ruta Djeram, Nbg, pa nazad kroz grad preko Dorcola, Pancevac i nazad. Vozio sam onako kao jajara trudeci se da spustim potrosnju. U principu sam sebi dokazao da moze i ekonomicno ako se zeli.

    U povratku sam se igrao sa tempomatom pa je jedan kamiondzija cak dobio inspiraciju da me izgura sa puta

  5. #25
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    koliko je lepsa od Pasata to je cudo jedno

    ti bas volis da se igras sa tasterima dok vozis...ne cackaj mecku, igraj se sa tim dok stojis

    E vidis sada si mi dao dobru ideju sa ovom konstataciojom da moze ekonomicno da se vozi...ako nekog hoces da naucis ekonomicno da vozi das mu neki auto sa 200+ ks i 1000 dinara da predje sto vise km

    planiras neke promene na posljasnoti? ja bih prvo zamenio gril sa onim od Type S modela, mnogo je lepsi, ali to ja zato sto ne volim hrom detalje, pogotovo na crnim kolima

  6. #26
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Još da je crvena, videh juče jednu typeS ispred VMA, pa jedno pet puta lepši auto od standardno crno-belo-srebrno uniformisanih varijanti! Čak je imala iste felne ko VIP-ova

    He who loses control, loses.

  7. #27
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Jeste, crvena izgleda odlično na Hondi, a ima je baš malo.

    Sa druge strane, meni se enterijer na TypeS modelu nikad nije dopadao, a sa vremenom mi je sve kičerastiji. Ko da ga je pravio neko kome stoje gipsani lavovi ispred ulaza u kuću.

    Al to me ne bi sprečilo da kupim Akorda, da sam u kupovini kola u tom cenovnom rangu. Samo kažem

    Nego Vipe, što ti ordiniraš po Pančevu?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #28
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by ToD View Post
    planiras neke promene na posljasnoti? ja bih prvo zamenio gril sa onim od Type S modela, mnogo je lepsi, ali to ja zato sto ne volim hrom detalje, pogotovo na crnim kolima
    Tesko da ce to da se desi kod mene, jedino ako me neko bude terao. Vec sam preskocio par generacija automobila i segmenata, tako da je ovo puna kapa.

    Bitno je da ne bude preskupih kvarova, da se redovno menja ulje i gume. Mozda budem pricao drugacije kasnije. Meni se svidja ova kombinacija elegantnog i sportskog, hocu malo da se opustim i uzivam

  9. #29
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Nego Vipe, što ti ordiniraš po Pančevu?
    Ma ne pitaj, konacno sam zavrsio sa papirologijom oko kredita, a Pancevo je bilo jedino blize destinaciji prodavca. Ostaje jos prenos da odradim tamo u Vrscu, odjavim tablice, platim porez na prenos aps. prava i u bg predam za table i novu saobracajnu.

    Postojala je mogucnost da to kao i ostali razvucem, vozim na ovlascenje, ali necu da se ciganisem.
    Last edited by VIP; 7th November 2013 at 15:18.

  10. #30
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Meni se svidja ova kombinacija elegantnog i sportskog, hocu malo da se opustim i uzivam
    Samo te slušam (čitam) pa se čudim što lepo ne sedneš i voziš se. Te je ogrebano, te balansirano, te klima, te ovo te ono.

    Kad je nova mašina, bitno je da se vozi. Kažeš ženi: "idem do radnje" i zapališ do Fruške Gore, kupiš hleb i vratiš se posle tri sata. Kažeš: "što je gužva u Maksiju!"

    Valjda ovi forumi, brz život i gomila obaveza upropaste momenat uživanja u novoj igrački. Tužno je to.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •