Page 2 of 107 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 11 to 20 of 1064

Thread: Dnevnik: Honda Accord 2.0 Sport LPG

  1. #11
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Tako je cifra za sigurnosne, svrati do Delte - prvo pitaj da l imaju na stanju.
    Za Jazz-a sam ceo set matica platio 1500 din, tako nešto. Kad odeš u Deltu traži da ti ištampaju sve servise.

    Šta ćeš za plin? Imaš li i tu instrukcije od žene ili ... ?
    Last edited by Ji 4Tze; 6th November 2013 at 10:48.

  2. #12
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Hehe, imam veci problem sa zenom, jutros me pitala da li je volim, jer se nocu okrecem i mrmljam njeno (ne zenino) ime

    Plin ide sigurno, samo mi trenutno lakse dok razmisljam da sam auto platio 7 i kusur

  3. #13
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    O ponovio si se, cestitam!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  4. #14
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default

    Ajde i u ovoj temi da ti cestitam na kupovini i da te dobro sluzi. Auto mi se svidja i za razliku od Toda meni se hrom detalji svidjaju. Nekako mi odaje "luksuzniji" utisak nego kad je sve crno. Naravno ne volim kad ima preterano detalja ali ovo mi je ok, ali sve je to stvar ukusa, nekom se svidja nekom ne .

    Gledam ovu sliku i nekako mi deluje da su gume uske i ako sigurno nisu, ali auto je masivan pa mi cak posebno prednji tocak deluje uvucen u odnosu na rub, mozda padne neki manji distancer .

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаталк 4

  5. #15
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Iako mi je obecano i sredjivanje trapa u okviru servisa, nisam izdrzao pa sam skoknuo do macure. U principu sve je ok, malo je desni tocak bio van mere, ali to je sredjeno. Gume su veci, nisam siguran sta sa njima.

    Prednje su za bacanje, pored bubrega nije bio dobar ni pritisak, pa su skroz deformisane. E sad, protivnik sam polovnih, bas je macka u dzaku, pogotovo za ovu dimenziju.

    Najsmesnije, gde god odem drzi mi neko pridiku. Ili sto trazim letnju, ili sto se raspitujem za polovnu

    Polovne imaju za oko 50 evra komad, a nove barum su oko 8500. Cini mi se da cu na kraju uzeti dve neke semperit ili fulda. Ni zadnje nisu sjajne, ali barem nisu dobile bubreg.

    Ispod sve deluje novo, iako je suspleh u vise navrata lepo obradjivan

    Sto se tice izgleda, stvarno izgleda lepo, ali ima zaista ima mnogo sitnih povrsinskih ogrebotina koje kvare utisak.

  6. #16
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    A pa čestitam na prinovi, da te lepo služi i da te manje kritikujem
    Što se kočnica triče zovi Trio imaju sad neku akciju za Blueprint dobavljača pa su im cene baš baš povoljne plus koliko vidim računaju zamenu 1000 dinara po osovini što je baš baš povoljno.
    Kupi odmah, tj ovih dana, pošto neće akcija trajati u nedogled čini mi se neke dve nedelje.

    He who loses control, loses.

  7. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Cestitke na kupovini auta, lepo izgleda.

    Jedino crna boja, pa ces morati cesce da ga peres ...ali zato elegantna, nema sta.

  8. #18
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Kupi 4 nove gume cekovima na 4 rate i miran si.

    TT
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  9. #19
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Hajde da otvorim i temu za Accorda. Nece biti jos uvek nekih fotki, mozda mi se Lukija smiluje.
    Cestitam na kupovini i da te sluzi. Aparat slobodno nosi i fotkaj koliko hoces, nisam ga upotrebljavao 6-7 meseci. Valjda radi.
    5:53.365

  10. #20
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Aj sa srećom pa da kupiš bolji. Jel ovo ona verzija koja nije bila standardna, nego ima kožne detalje u sjedištima, neke naročite alu felge i sl.?

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •