Page 92 of 103 FirstFirst ... 42829091929394102 ... LastLast
Results 911 to 920 of 1026

Thread: Zanimljivi polovnjaci

  1. #911
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    RS 230 je imala LSD i kažu da vožnja ne može da se poredi sa 2.0 TDI.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  2. #912
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pa da, al se postavlja pitanje ko je vise promasio. Dal ovaj sto je kupio za 35 kupru ili ovaj oktaviju za 25. Okej, oce kupra na navaku da ostavi skodu, al ko da raja sa skodom uopste ide na navak.

    Na autoputu do ubrzanje 100-160 u tim masinama nije mnogo razlicito, a na magistrali oba auta verovatno imaju daleko vise potencijala pa ce tu da odluci ko i uvek - ko je veca budala.

    Ja nesto mislim da je onaj sto je kupio skodu zadovoljniji covek plus na forumima verovatno mu dizu spomenik kako je kupio best baj.

    --------
    Dežuram sa mobilnog
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #913
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Tu opet dolaze do izražaja različiti aršini po kojima se kupovalo. Zašto je neko kupio Cupru to se da naslutiti, ali što bi neko kupio VRS? Eno iz VIPovih doživljaja sa bakutama vidi se da je dizel+DSG kombinacija, uz partiju društvenih igara, sasvim dovoljna da završi posao sa dežurnim ložanama a dobijaš koliko-toliko udobniji auto koji manje troši a pride imaš i dizelaša kog VW i dalje zna napravi da mu ne otpadne nešto.

    Hoću reći, mene da neko pita za sportsku limuzinu škoda mi ne bi pala na pamet. Ali pored svih S-line, M-line, Sportline dodatnih paketa rekao bih da ljudi "sportsko" kupuju više zbog opreme nego zbog performansi.

    He who loses control, loses.

  4. #914
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Ako ih kupuju ili samo lijepe naljepnice ;-). Kod nas više ima tih raznih "line-ova" nego što ih je uopšte i proizvedeno ;-)
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  5. #915
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Dobra ova Octavia, cena ko CR-V u boljoj opremi slicnog pedigrea

    [Only registered and activated users can see links. ]

    zar nisu te sitnice koje smaraju na starijim TFSI masinama?

  6. #916
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    kako kad, ali je bar tfsi i vw full proizvod...

    scirocco, izgleda nov, presao 70k km, 1.4 tfsi motor.





    sta ces, desi se ponekad neka sitnica. ali bolje i lakse izvaditi motor, srediti klipove, nego se muciti sa havarijom promene seta kvacila nakon slicne kilometraze
    Last edited by LordRaceR; 3rd March 2017 at 14:49.
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  7. #917
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    ovo je starije, zato sam bas i pitao...

  8. #918
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    1,4 tfsi je dokazan poluproizvod, to gde god su stavili imalo je probleme. Za EA888 pitaj VIP-a on je to studirao, čudo ima 4,5 revizija ako se dobro sećam pa su vljda sad sve sredili čak i koksiranje ulaznih ventila... tkao što su nakačili dizne i u usisnu granu

    He who loses control, loses.

  9. #919
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    1.4 TSI samo prvi nisu valjali koliko sam pratio. Posle su imali niz promena na motoru.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  10. #920
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    Meni je potpuno nestvaran koncept da neko od dve tone metala u dugackoj limuzinskoj varijanti traži "sportske" performanse ili kako se već zovu ona osećanja na volanu u krivini što plasiraju poklonici Alfa i Honda limuzina. Ne kažem da je nemoguće ali je kontraproduktivno
    M5(manje više svaka generacija) je baš takav koncept, i nije nimalo kontraproduktivno štaviše vrlo je udoban i na dužim relacijama

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •