View Poll Results: Kako biste zatamnili automobil?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Folijama naravno

    6 50.00%
  • Vise mi se svidjaju zavesice

    2 16.67%
  • Nesto drugo

    0 0%
  • Ne vidim zasto bih zatamnjivao automobil

    4 33.33%
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 81

Thread: Zatamnjivanje automobila - folije, zavesice ili nesto trece

  1. #21
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    znaci ja moram da odem u Vincu da mi urade atest ? a sa tim atestom treba posle u mup na dopis na saobracajnu? ili jok ?

  2. #22
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    4

    Default

    Dovoljan je samo papir iz Vince. Ne treba u saobracajnu da ide.

  3. #23
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1

    Default

    Samo bih hteo da se nadovezem na celu pricu sa jednim pitanjem, pre neki dan me zaustavi radar na onom 'ebenom znaku 30 i ajde ne bunim se ako sam prekoracijo neka sam ali sto me brate iscima za folije strasno doslo mi da mu dam kljuceve od auta i odem kuci peske nabroja on meni neke silne hiljade a kad sam mu spomenuo da su to zadnja bocna stakla on ce ti meni " Sta ti mene ucis mojim poslom" .... I na kraju ajde pustio me ali kao skini folije kad odes kuci da me ne bi uhvatio opet. E sad ja bih rado dosao do Beograda do tih momaka iz Black Glass-a da mi oni stave ponovo folije i daju taj papir ako ga oni daju i ako ce to spreciti ove ludake da me cimaju gde god me vide. Jel pomaze taj papir ista ?

  4. #24
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    4

    Default

    Ma idi opusteno. Uradice ti ekstra i nema sanse da te cimaju panduri. ja sam iskreno opterecen tamnim staklima i to priznajem i ubio sam se dok nisam nasao neki tako ozbiljan servis. rade vrhunski i maju sve sertifikate.
    Evo ti broj 0638229096

  5. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3

    Default Hvaaaaaala

    Hvala svima na preporukama. Bio sam danas u Black Glass servisu i verujte da su mi uradili Audi A4 za manje od dva i po sata. Momci vrhunski rade, a ja sam do sada bacio dva puta pare na neke sugave folije po drugim servisima. Stvarno svaka im cast. Kada bi svi radili tako svoj posao, pitanje je koliko bi nam samo puta drzava bila naprednija.

    Pozz svima

  6. #26
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Da niste svi neka braca, pa imate slicne komentare?

  7. #27

    Default

    Ma nisu sigurno.
    Samo sto su im jedini postovi na forumu u ovoj temi i svi su spremno pohvalili gorepomenutu firmu

  8. #28
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Ma da, a pritom su isli kod iste uciteljice u razred.

  9. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3

    Default

    Ja sam bacio 300 jura na zatamnjivanje i kod njih je jedino uradjeno kako valja. Mislim da su forumi korisna stvar i da upravo od nasih komentara zavisi njihov kvalitet. Zasto ne reci nesto sto valja? Uostalom ja sam preko ljudi sa foruma zasnao za njih i odradjeno mi je kako sam zeleo. A koliko znam svega 2-3 firme rade to zatamnjivanje a i malo to zanima ljude u Srbiji. Ja sam se ubio trazeci i na kraju sam na forumu nasao broj i adresu. Niko se time ne bavi jer svi misle da je zabranjeno.
    Jedino iz tog razloga sam ih pomenuo, a moj auto mozete videti na njihovom sajtu.
    Pozdrav

  10. #30
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Ja sam skoro zatamnio moj, nije lose ispalo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •