View Poll Results: Kako biste zatamnili automobil?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Folijama naravno

    6 50.00%
  • Vise mi se svidjaju zavesice

    2 16.67%
  • Nesto drugo

    0 0%
  • Ne vidim zasto bih zatamnjivao automobil

    4 33.33%
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 81

Thread: Zatamnjivanje automobila - folije, zavesice ili nesto trece

  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    3

    Default

    Ne postoji nijedan clan Zakona o bezbednosti saobracaja koji sprecava da se stave folije. Imam ga kuci, a i nacelnik saobracajne policije mi je to rekao. postoji u Bulevaru AVNOJ-a Black glass i oni su meni uradili stakla sa 100% zatamnjenjem i dali su mi atest i garanciju na 5 godina. Ekstra to rade. Rade sa Llumar folijama, a one su najkvalitetnije. Ko je zainteresovan evo mu broj, pa da ne nagadjaju ljudi da li je dozvoljeno ili nije i jos sto stvari. Broj je 063-822-90-96 i 063-80-81-005.

  2. #12
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Opasno čupam iz konteksta, ali u Blicu za 04.09.2006. piše sledeće:

    General Stojadin Jovanović, načelnik Saobraćajne policije MUP-a :

    nije zabranjeno ni voziti automobile sa zatamnjenim staklima. Uslov je da prednja stakla budu zatamnjena do 20, a ostala do 25 odsto, i to mora biti napisano ili na staklima, ali i u saobraćajnoj dozvoli.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    3

    Default

    Ne postoji nijedan clan Zakona o bezbednosti saobracaja koji sprecava da se stave folije. Imam ga kuci, a i nacelnik saobracajne policije mi je to rekao. postoji u Bulevaru AVNOJ-a Black glass i oni su meni uradili stakla sa 100% zatamnjenjem i dali su mi atest i garanciju na 5 godina. Ekstra to rade. Rade sa Llumar folijama, a one su najkvalitetnije. Ko je zainteresovan evo mu broj, pa da ne nagadjaju ljudi da li je dozvoljeno ili nije i jos sto stvari. Broj je 063-822-90-96 i 063-80-81-005. Pogledajte i na sajtu [Only registered and activated users can see links. ]. Posebno je dobro to postaviti pred leto, zbog vrucine.

  4. #14
    Member Import_Tuner's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Belgrade
    Posts
    84

    Exclamation Sprej za stakla?

    E, jel znate nesto o sprejevima za farbanje stakala nesto na foru zatamljivanja samo sto je sprej? Ne znam mnogo pa reko ako vi znate informisite.
    Life Is Short... Look Good... Drive Fast!!!

  5. #15
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by Import_Tuner View Post
    E, jel znate nesto o sprejevima za farbanje stakala nesto na foru zatamljivanja samo sto je sprej? Ne znam mnogo pa reko ako vi znate informisite.
    To postoji nesto u Holandiji i tek se ispituje. Ali to nikada ne moze da bude kao zatamnjivanje sa folijama jer se ne vidi iznutra tako dobro i nije ravnomerno. Sto ne kontaktiras ove iz BlackGlass-a, oni ce ti sve objasniti. Stvarno nisam mogao da verujem da neko tako radi. Imas na [Only registered and activated users can see links. ] njihove kontakte

  6. #16
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    7

    Default

    jos 87 sam kupio sprej za toniranje ali nije postojan i skida se mehanickim delovanjem na staklenu povrsinu na koju je nanet. Motip ima razne vrhunske sprejeve za toniranje veoma kvalitetne i postojane ali ipak mislim da je folija zakon.

  7. #17
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    1

    Default

    I meni su radili ti iz BlackGlass-a. Opasni su. Uradili su mi Mercedes E klasu bez ijedne greske. Nijedan baloncic niti bilo sta se nije pojavilo. Ekstra rade i mnogo su povoljni a rade sa Lumarom. Uvoze ih iz Amerike. Nema sanse da se oseca sunce po rukama leti i koliko su mi rekli folije sprecavaju uv zracenja. Daju 5 godina garanciju. Momci su ekstra. Mozete ih nazvati na 0638229096 a imaju i sajt [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by sealseal; 20th April 2007 at 13:13.

  8. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by nikolav85 View Post
    Ne postoji nijedan clan Zakona o bezbednosti saobracaja koji sprecava da se stave folije. Imam ga kuci, a i nacelnik saobracajne policije mi je to rekao. postoji u Bulevaru AVNOJ-a Black glass i oni su meni uradili stakla sa 100% zatamnjenjem i dali su mi atest i garanciju na 5 godina. Ekstra to rade. Rade sa Llumar folijama, a one su najkvalitetnije. Ko je zainteresovan evo mu broj, pa da ne nagadjaju ljudi da li je dozvoljeno ili nije i jos sto stvari. Broj je 063-822-90-96 i 063-80-81-005. Pogledajte i na sajtu [Only registered and activated users can see links. ]. Posebno je dobro to postaviti pred leto, zbog vrucine.
    Hvala vam svima na savetima. Bio sam danas u BlackGlass-u i ekstra su mi uradili bmw e90. Nemate pojma kako je ispalo. A momci stvarno jako dobro rade. Hvala za njihov broj.

  9. #19
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    ako se urade tamna stakla, znaci mora i atest i sve sto ide oko toga ? mislim , jer treba posle u mup, pa menjanje saobracajne i ko ispituje atest za stakla, ako se to uopste radi. Sad mi je hitno, jer vec radim atest za plin, pa da ne bude da moram opet sve ponovo i za stakla ?!
    i jos nesto, imate li predstavu koja je cena otprilike za sva stakla , sem soferke, sa Lumar folijama?

  10. #20
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    4

    Default

    Dovoljna je i kopija atesta iz Vince. Niko tu ne pravi problem. Cena je meni bila za auto 110 eura u Black Glass-u, ali je ekstra uradjen.Rade sa Llumarom. Evo ti broj. 063-822-90-96

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •