Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 68

Thread: Beograd - Zlatibor

  1. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Jesi li isao preko ovog sela Pranjani, kakav je taj put?
    Dobar je put koliko mi je poznato, ali je to ipak lokalni put, tako da...

  2. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    ...sinoc sam saznao od coveka koji je skoro prolazio ovim puten (G. Milanovac-Pranjani) da je put izrazbijan prilicno...tako da, drzi se Ibarske ako ides ovim pravcem.

  3. #13
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    ubedio si me stigo na zlatibor, guzva nevidjena na putu. Jos gomila nekih bajkera krenula na ovu stranu. Valjda ima neki skup? Nije mi bilo mrsko da ponesem kamericu pa ce biti materijala. Imao sam i duel od uzica do zlatibora sa jednim e46, reko bih 320d. Decko me preslisao u krivinama. Jednostavno nisam imao muda da idem vise od 130 u onim krivinama koje ne poznajem. Bice zanimljiv snimak.

  4. #14
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Tako ti je to sa lokalcima. I ja sam mislio da sam mnogo brz, dok me nije dasa u Nisan Patrolu koji vuče trkački Jugo na prikolici ostavio ko da stojim. Mislim, mogu da se pravdam da sam tad imao 50ks pod haubom, ali realnost je da je dobitna kombinacija iskustvo + ludost začinjena napucanom dizelkom - svega toga u užičkom kraju ne fali.

    U principu ibarac je najpogodniji kada imaš decu u kolima, inače pada povraćanje po debelom brdu u većini slučajeva. U letnjem periodu ibarska je uvek bila problem i stvarno trebaju debeli živci i dosta iskustva da se predvide razne gluposti koje se prave na sve strane.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #15
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    bio sam sam za volanom, pa su puna linija i gust saobracaj bili jedino ogranicenje. Ne znam da li ovog da krstim kao lokalca, kraljevacke table. Na pravcu, tj usponu bmw nije isao brze, pa racunam da je bio onaj od 150ks. Imao je ili distance ili neke egzoticne felne koje su strcale dobro napolje, a ne sumnjam i da je spusten. Krivine je prolazio kao na sinama. Ja sam skakao iz trake u traku, a on ko tramvaj. bas me istresao iz gaca u krivinama, uostalom videce se na snimku kad se vrnem u bg verujem da sam bio daleko od limita saksije u krivinama, ali mi je drago sto sam ipak bio trezven i pored cinjenice da se nasao neko mnogo brzi. nisam ugrozio nikoga, a na kraju ni sebe.

  6. #16
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default Re: Beograd - Zlatibor

    Preko Debelog Brda ne idem ni kad sam sam u kolima. Mene taj deo zestoko smori. Los put + krivine. Mada odavno nisam prosao tuda.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  7. #17
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Na pravcu, tj usponu bmw nije isao brze, pa racunam da je bio onaj od 150ks. Imao je ili distance ili neke egzoticne felne koje su strcale dobro napolje, a ne sumnjam i da je spusten. Krivine je prolazio kao na sinama. Ja sam skakao iz trake u traku, a on ko tramvaj.
    Nema sanse da provalis ovako od oka.

    Samo da dam jedan primer.
    Brat je dosao na odmor sa svojim mercedesom E200 kompresor sport , tockovi 245/18 znaci nazad nije stavio 265 iako mu po defu idu uletele mu sve cetiri jeftino nesto i nije menjao mada ce staviti nazad 265 kada se vrati, zasto je to bitno. Rodjak njegove zene ima isti takav, sa istim tockovima samo sto nema onaj dodatak sport u imenu auta. Znaci vizuelno potpuno isti, cak je i visina ista, ali nemaju veze jedan sa drugim sto se tice voznje. Sport ide kao po sinama, osecaju se rupe normalno jer je tvrdje trimovan, a kada bi ih stavio jedan pored drugog nema sanse da provalis. Zato batali to od oka, mozda je radio tjuning i iskidao te samo zbog toga, a i de ces bre protiv bembare .
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  8. #18
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    Preko Debelog Brda ne idem ni kad sam sam u kolima. Mene taj deo zestoko smori. Los put + krivine. Mada odavno nisam prosao tuda.
    Tamo vazda ima rupa, prosto takav je teren i takvi su putari. Ja cim prodjem Valjevo, odma predjem u borbeni rezim - taj teren na mene utice pogresno

    Quote Originally Posted by MASER View Post
    Zato batali to od oka, mozda je radio tjuning i iskidao te samo zbog toga, a i de ces bre protiv bembare .
    Entuzijasta kreno lopatom na bager, pa se posle zali
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #19
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Kakve prozivke, dacu ja tebi lopatu po nosu Imao sam vec dosta duela sa tom dizelkom, ukljucujuci i onu jedinicu na navaku, tako da nije lopata kriva, vec nedostatak iskustva na toj deonici.

    Cinjenica je da mnogi od nas misle da su dobri vozaci kad potezu na semaforu, preticu kamione i vozila koja se krecu normalno na magistrali, ali kada je tu samo prazan put, krivine i rival koji zna znanje, onda je prica malo drugacija.

  10. #20
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    I ko je pobedio na kraju?
    5:53.365

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •