Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 108

Thread: Bicikleto

  1. #21
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Nisam brechio danas. Mada sam jednom zaboravio da se otkacim kada sam stajao. Srecom, namestio sam opruge tako da se se cipele lako otkacuju, dok se ne naviknem.
    5:53.365

  2. #22
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Jesi sad brzi od komsije? JA sam hteo ovakav bajs, ali bih krpio gumei ispravljao felene svakih par dana. Kad sam uspeo da probusim i onu moju traktorku, ove bih menjao kao gace. A menjam ih redovno

  3. #23
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Naravno da nisam brzi. A sto se tice bicikla, ti bi i caj u kesici pokvario. Elem, presao sam 200km i jos nista nije pocelo da tandrce a tockovi deluju prilicno dobro iako sam vozio kojekude van "premium" puteva. Nisam jos "brechio" ali bilo je momenata.
    5:53.365

  4. #24
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    kupujem bajs, ne mogu bez njega. ocu nesto polovno krsteno, javite ako naletite na neki oglas do 450 jura. ne razumem se previse u opremu, ali sigurno mogu da osetim razliku nakon tri bicikla :-)


    ima na cikloberzi dobrih, neko ovakvo ludilo samo jedno 100 jura manje bi bilo super [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #25
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Evo prava mašina za hip ekipu.
    [ame]http://vimeo.com/96680025[/ame]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #26
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    ja ne bih imao problem da sedim na zidicu i kako prodje neki na ovom gedzetu da ga gadjam paradajizom

    inace, da pitam ovde...ima li neko savet za odrzavanje bicikla...usled poplava i cuda, moj dvotockas je bio do oboda tocka u vodi 2 dana...pa me zanima da li ima potrebe za nekim vecim servisom, tipa rasklapanje kasete i sl...ili samo WD, ciscenje i sl...
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  7. #27
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uf pa kad smo pogrešno skrenuli na evolucijskoj stazi da nam na biciklu treba kamera za gledanje u nazad, verovatno je to neka prirodna selekcija ako se već pouzdaš da će ti magnet na guvernalu bicikla uspešno držati mobilni od 500+ evrića

    Obod točka? Gornji, tj ceo točak bio pod vodom? Rastaviš sve glavčine očistiš i podmažeš mašću, ako su pakovani ležajevi u pitanju onda se nadaš da voda nije ušla kroz semeringe ako jeste probaš da ih ispereš uljem pa voziš dok ne krene da huči.
    Lanac se ne podmazuje WD-om!! Ništa se ne podmazuje WD-om!!
    Što se lanca tiče ako je i on bio pod vodom onda kupi novi osim ako nije neki skupi tanki za desetofaz ili neki ultrakvalitetan onda se malo pomučiš da ga skineš, opereš u sredstvu za pranje motora, dobroooo osušiš idealno pištoljem za topao vazduh da sve ispari i onda ga potopiš u zagrejan lancol ili ako si baš picajzla u pčelinji vosak i pustiš da odstoji 15-20 minuta uz povremeno mešanje
    Za sve ostalo odeš kuipš KMC lanac, nije ni 1000 dinara, imam ja alat za rastavljanje pa mogu poneti za Le Mans

    He who loses control, loses.

  8. #28
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Jeste do gornjeg oboda je bio pod vodom ...nista onda mi sledeci vikend predstoji igrarija u garazi...hvala na savetima, ako zapne zovem za dodatne savete
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  9. #29
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Koliko smem da bezim od sopstvene visine i idem na veci ram? Ja sam oko 176, a vec sam vozio Zmajev bajs koji je bio negde oko 19 -20". Sad, ne znam koliko bi to bilo dobro za moja ledja.

    Kako vam deluju ovi bajsevi, ja nikada nisam bio poznavalac opreme>

    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

  10. #30
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Ovaj moj je 22" a ptuljaner sam ko i ti. Meni ne smeta.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •