Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 108

Thread: Bicikleto

  1. #11
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Ja otprilike ovakvu varijantu imam, pre sam ih skidao kao da se ne polome, ne izgledaju lepo... bla, bla sad eno stoje stalno i za divno čudo oba čitava.
    Gume takođe imaju dosta uticaja koliko ćeš mokar biti, standardne kramponke dobro hvataju vodu i bacaju je u vis. Ko većinom ordinira po asfaltu bolje da ih skine i nabaci neke slik ili poluslik od 1,5-1,75 širine, em lakše za pedalanje em bolje drži drum.

    He who loses control, loses.

  2. #12
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Do sada najbolju kombinaciju guma što sam imao na bajsu je prednja sa V šarom 1.80 (ne mogu da se setim proizvođača - bike je u podrumu),
    a pozadi Kenda slik 2.05 širine.

    Mnogo dobra kombinacija, plus ne baca mnogo vode u lice, pogotovo ne zadnja

  3. #13
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Ja ne znam kako cu kuci danas, samo da stane kisa Bar da imam blatobran napred da mi voda ne ulazi u usta, nozdrve i oci

    Evo i ja sam se registrovao i ucitao jutrosnji pohod

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Al si ga razvukao na pravcu, 123km/h

  4. #14
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    haha, stvarno ne znam zasto je tako procitao info, u aplikaciji na telefonu stoji ispravan podatak.

  5. #15
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Vozio sam pre nesto vise od godinu dana MTB Cannondale Trail 5 2012 Silver i sada kada sam podvukao crtu dosao do zakljucka da sam 99% vremena vozio po asfaltu i eventualno 2-3 puta off-road. S obzirom da vozim striktno van grada i to zajednom sa komsijom, koji ima drumasa, resio sam da se prikljucim tom jatu pa sam uzeo Scott CR1 Pro 2011 sa Sora opremom. Bio je na akciji u PB - ako kupite ukupno 5 artikala (recimo 2 nosaca bidona + 2 bidona + pedale .... lako se napakuje) dobijete 25% popusta tako da je ispala povoljna kupovina. U odnosu na CND, lagan je kao perce i lako se vozi ali na ovom nasem oranju se ne snalazi bas najbolje. Uzeh i SPD pedale (srecom dvostrane pa mogu da se koriste kao normalne) pa racunam da cu jednom da se olupam dok ne naucim da ukopcavam/iskopcavam.
    Last edited by Lukija; 27th July 2013 at 13:30.
    5:53.365

  6. #16
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Ako nije tajna, koliko te je koštala investicija? Jer planiram u skorije vreme da uzmem nešto

    Samo imam takođe veliku dilemu dali MTB ili ipak nešto ovako...

  7. #17
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Quote Originally Posted by vrh13 View Post
    Ako nije tajna, koliko te je koštala investicija? Jer planiram u skorije vreme da uzmem nešto

    Samo imam takođe veliku dilemu dali MTB ili ipak nešto ovako...

    Vec duze vremena sam merkao nesto brze od MTB-a. Recimo neki Cannondale Quick ili Bad Boy (ovaj izgleda opako, mat crn 28" slick) ali sam nekako odlucio da uzmem drumasa. Mozda sam se zeznuo u izboru ali videcemo Sto se tice cene, nije tajna. Taj bicikl je u PB kostao tacno 1000e (u pitanju je karbonski ram i viljuska) a sa popustom izadje 750e. Da bi ostvario popust treba da imas u totalu 5 artikala (bicikl + jos cetiri koja kostaju vise od 300din). OK, sve to sto dodas podize ukupnu cenu ali opet u totalu izadje 25% jeftinije nego da se uzima bez popusta. Da naponemen da takav bicikl nema u Scott ponudi vec je custom napravljen. Ovaj bicikl ide standardno u jacoj opremi (Shimano 105 valjda) ali je i cena srazmerno jaca.
    5:53.365

  8. #18
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    uf karbon i naši drumovi, ja se iskreno ne bi smeo upustiti u to. OK neće otkazati od jednom ali mislim da će vremenom biti svašta, nadam se da grešim.
    Što se SPD-a tiče brečićeš; i to samo tako! Pred 30-50 ljudi, a tačno ti kažem i kada.
    Kada budeš prilazio raskrsnici na kojoj ti gori crveno svetlo, i to ćeš ići polako, ali baš polaaaako

    He who loses control, loses.

  9. #19
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default

    Moracu da vezbam padanje pred 30-50 ljudi
    5:53.365

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ne postoji dostojanstven način da padneš sa zakačenim SPD pedalama

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •