Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Yugo 45 poomagajte!!

  1. #11
    Junior Member NikolaBoss's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    Default

    e pa dogovorio sam sa majstorem da ga rastavi i da vidi stanje stubline (oprostite ako gresim) ako bude dobro radimo osvezavanje..ako ne uzimam drugi motor 45..na mjerac izbaca vrlo malo ulja kad se da veci gas..na iberlauf nisam gledao koliko dimi ili se nemogu sjetit znam malkice da dimi..i dolje na kraj crijeva izbaca pomalo..student sam pa nemogu sad ful generalnu raditi na auspuh dimi kad krecem prvom ili idem u rikverc kad se turira izbaca plavvi dim..a nemogu da vidim pravu kilometrazu jer joj je sat onaj klasicni znaci vrti opet nakon neznam koliko (trenutno je 43000)

  2. #12
    Junior Member NikolaBoss's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    Default

    evo nadjoh jedan motor cijena 100 eura,momak kaze da je u top stanju,sjutra vodim automehanicara da ga pogleda..evo oglas [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4

    Default

    Super mi izgleda!

  4. #14
    Junior Member NikolaBoss's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    Default

    evo ima jedan mali problemcic.naime vlasnik ovoga motora je se bavi trkama i ovaj motor je bio u njegovog trkackog yuga..ali kaze da je u top stanju..i uradjeno je dosta na njemu kao sto pise u oglas..neznam koliko je ispravno kupiti motor od trkaca..ali on radi kod jednog ocevog prijatelja koji je mehanicar,pa je ovaj mehanicar rekao da ce ga pogledati i obavijestiti me..a ja idem u ponedeljak da vidim dali cu ga uzeti..javljam dalje informacije ubrzo

  5. #15
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Pa bar je razradjen.
    Vrteo se taj i preko 9.000 vrlo cesto. Ako imas nameru i mogucnosti da svakih 3 meseca otvaras motor, kupuj. Ako haubu otvaras samo kad nece dalje, taj motor nije za tebe.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  6. #16
    Junior Member NikolaBoss's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    Default

    hehehee pa to sam i ja pretpostavljao. jer mora da je razradjen do milog Boga..a nema nastavljam potragu

  7. #17
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    4

    Default

    Zaobidji taj motor, moze ti jos 3 puta vise para izbiti iz djepa.
    [Only registered and activated users can see links. ] . [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #18
    Junior Member NikolaBoss's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10

    Default

    Da se javim ja.Kupio sam onaj motor sto je bio na trke(nijesam imao izbora),bio je na jednu trku samo,pa ga je ovaj momak prodao zato sto je presao u visu klasu.Jedan dobar automehanicar ga je pogledao i kaze da je bas u extra stanju,glava i sve ostalo u extra stanju.Ima da je proslo nekoliko meseca od kad sam ga kupio i sluzi me extra,nigdje me nije ostavio,radi ko sat i malo trosi Pozdrav

  9. #19
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,694

    Default

    Ja sam kao student vozio do daske nasviranu belu 45icu sa mehanikom i vešanjem sređenom za trke, to su bila vremena.

    Neka te lepo služi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •