Page 2 of 36 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 353

Thread: Honda Civic 4d ES, 2008.

  1. #11
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    Potreban je edit za sliku [Only registered and activated users can see links. ]
    Å*to? Meni otvara normalno.

    He who loses control, loses.

  2. #12
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    prava kompaktna limuzina, plus pravi dovoljno dreke kad treba reci mi, koliko ti je putovanje bilo lagodnije, manje zamorno nego sa jazzom?

  3. #13
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    Å*to? Meni otvara normalno.
    Danas nešto nije htelo sa [Only registered and activated users can see links. ]
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #14
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Izmenio sam ime fajla na serveru, pa sad radi.

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    prava kompaktna limuzina, plus pravi dovoljno dreke kad treba reci mi, koliko ti je putovanje bilo lagodnije, manje zamorno nego sa jazzom?
    Mnogo manje zamorno i potpuno lagodno. Onaj osećaj kad stigneÅ¡ i možeÅ¡ da pomeraÅ¡ nameÅ¡taj. SediÅ¡ta su udobnija i veća, na zadnjim je ko u fotelji, zakoÅ¡ena su malo. Medjuosovinsko je 2700mm i multilink pozadi, manje se greje unutra u vožnji preko dana, nema toliko buke na putnoj brzini, ma druga planeta potpuno. Koliko je Jazz dobar po gradu, toliko je ovaj dobar na otvorenom.

  5. #15
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    To grejanje kabine i meni baš smeta na dužim putovanjima, valjda ima previše stakla. Prošle godine nam ni klima nije pomagala kad upeče zvezda. Ako dozvole finansije zatamnio bih zadnja stakla pre ovogodišnjeg odmora, idem danas da se raspitam.
    Meni recimo ne smetaju ni sedišta ni ponašanje na autoputu, prilično se udobno osećam dok vozim, taj povišeni položaj mi prija. U gradu mi smeta što vuče kako treba tek preko 3.5k rpm, što je previše za grad, dok je to za autoput sasvim OK.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  6. #16
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Civic ima termoizolaciona stakla, Jazz nema. Na novom Jazz-u mi se čini da su i sedišta udobnija u odnosu na stari.

  7. #17
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Šta to tačno znači i kako se raspoznaje? Ima dupla stakla, ima veće zatamnjenje, ili su niskoemisiona? Koja još kola imaju takva stakla?
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  8. #18
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Verovatno samo refleksioni premaz koji odbija najveci deo IC spektra od kog se najvise zagreva enterijer.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  9. #19
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Niskoemisiona, nemam pojma koja još kola to imaju, video sam u spisku opreme dok je bilo na sajtu Delte.
    Mora da može i sa folijom da se uradi nešto slično.

  10. #20
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    UV spektar filtrira. :-) IC mislim da svako staklo zadržava u velikom procentu, zbog čega se automobili toliko zagreju na suncu, jer je u reflektovanom spektru puno IC.

    Stakla puno znače, viÅ¡e od boje. Kada imaÅ¡ svetao auto sa dobrim staklima, onda si miran na bilo kojoj spoljnoj temperaturi.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •