Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Pomoc oko Golf 2 !!!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default Pomoc oko Golf 2 !!!

    Pozdrav svima...kao sto sam vec naveo potrebna mi je pomoc oko stavljanja zvucnika u golf 2.Zelim da stavim dva zvucnika nazad ali neznam kako da skinem plastiku koja je napred gde se nalaze dva zvucnika,drugar mi je rekao da ima dva srafa ali to kod mene nema zato sto je ovo kao "novija" maska tako da ocu da skinem i sa jedne i sa druge strane i da na te zvucnike nadovezem ova dva i sprovedem ix nazad.Tako da ako neko bilo ko zna kako da skinem tu plastiku da bi dosao do zvucnika molim vas da mi odgovorite jel sam svasta pokusavao, jel neverujem da se pola auta mora rasklopiti da bi se doslo do zvunika hvala unapred

  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Spalićeš radio ako samo nakalemiš zadnje zvučnike za prednje moraš imati radio sa 4 izlaza.

    Ne kapiram koju plastiku oćeš da skidaš onu na tabli ili na vratima? Najbilje slikaj da vidimo kakvu tablu imaš i šta oćeš da skineš meni kako se čini ima jedan plastični poklopac ispod kog su šrafovi rešetke i onda se to izvadi.
    Možda VIP može da pomogne...

    He who loses control, loses.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    Ma na tabli ocu da skinem plastiku ali neznam kako nevide se ni srafovi ni nista a kad ocu ovako da skinem "sivonjski" malo se odigne ali dalje nece nesto ga drzi a ja nemogu da provalim sta nista onda slikacu sutra u toku dana ako nesto neuspem

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Lepo ti kažem spalićeš radio na taj način kako hoćeš da povežeš zadnje zvučnike. Ako imaš radio koji ima zadnje i prednje izlaze poveži lepo na zadnje a kablove sprovedi podom duž trepni i iza table.

    He who loses control, loses.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    haha e bruyoni kako to sve izgleda lako kako si napisao imam radio koji ima djekove i za prednje i za zadnje ali ako ocu da dodjem do zadnjix moram celu masku da skidam da bi dosao do nje tako da jos ostajem pri mojoj ideji,ali necu da spojim zvucnike na prednje nego da spojim ova 2 na prednje da vidim samo dali rade to mi je i namera ali kako da to uradim kad nemogu da skinem poklopce "plastiku"

  6. #6
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Kolko je meni poznato svaki radio se u poslednjih 30 godina može izvaditi od napred samo se one žabice il pritisnu il povuku... zavisi od proizvođača a kad izvadiš radio onda il gurnše ruku tuda i uz pomoć pola metra žice časkom provučeš instalaciju za dva dodatna zvučnika. Ali otom potom slikaj ti te mražice prednjih zvučnika.

    He who loses control, loses.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    Jeste moze se izvaditi zvucnik i kad se izvadi onda ima to kuciste gde je radio bio i onda ide glavni problem naime na kocistu na kraju ima sraf koji se nemoze skinuti jel ima kontru a ja neznam texniku kako da drzim a zavrnut je kako bi ja reko "sivonjski" tako da nista od toga znam ja za to to sam 1 probao ali uzalud...DD

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    Evo slika pa pomozite ako mozete hvala unapred
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #9
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Ako se ja dobro sećam, ovo se relativno lako skida, davno je bilo. Mislim da su samo zvučnici zašrafljeni sa dva krstasta šrafa, a da ova plastika ide na žabice, nisam siguran 100%.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  10. #10
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    ispod te plastike bi trebalo da su dva šrafa, odvrneš i samo sklizne.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •