Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Pomoc oko Golf 2 !!!

  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    Da ali kako da dodjem do tix srafova znam i ja da ga drze srafovi ali se nista nevidi i nevidim nacin da dodjem do tix srafova

  2. #12
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    pa skini tu plastiku, turi ravni šrafciger ispod nje, pogledaj malo ima neke žabice koje je drže. jedino da je baš nešto novo ili da je neko lepio tu plastiku i tu mrežu

    He who loses control, loses.

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Default

    Ali kakooooooo da skinem tu plastiku kolega nemoze razumes da ja znam da skinem tu plastiku nebi trazio pomoc razumes stavim srafciger ali cim malo jace probam ono pocne da skripi ko da ce puci...ali cu izgleda na kraju polomiti plastiku da vidim sta je drzalo pa cu u buduce znati

  4. #14
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    17

    Default

    Nadam se da će ova slika da malo više pomogne, zelenim sam obeležio deo koji se vadi ispod kog se nalazi jedan šraf koji drži poklopac na mestu. Uzmite ravni šrafciger i polako podignite plastikicu u zelenom kvadratu na mestu gde pokazuje žuta strelica. (al sam izabrao boje ) Posle toga se ceo poklopac izvlači povlačenjem unazad.
    Možda dugo nije dirano, pomerano, pa je malko zapeklo. Use the force, it wont hurt.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    ex ionic

  5. #15
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    8

    Smile

    Nikola care uspeo sam bas na taj nacin pa da imao je sraf koji je drzao sve xvala ti jos jednom puno car si.Moze lock

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •