Zaista fino ide ovaj autic i slicno zmajevom utisku ne bih se osecao prevarenim da sam ga kojim slucajem pazario. Ja nisam primetio nista sumnjivo sa dizajnom sedista, sta vise seo sam u auto po mraku, nista pomerio nisam a snasao sam se kao da ga vozim mesecima.
Servo jeste malo chudan jer je prilicno velika razlika kada se krece ispod i iznad 10km/h ali je ok kada se naviknes. Malo mi je prismetala buka kada se vozi vecem rezimu obrtaja i malko vecom brzinom (preko 80km/h) jer se brujanje cuje sa svih strana a ne samo iz motornog prostora, sto te zapravo podseti da si u malom/jeftinom automobilu medjutim neki automobili iz te klase a sada vec bliski sa cenom su mnogo bolji po tom pitanju Ibiza/Polo/Clio/Corsa. Nazalost nisam imao priliku da probam Mazdu2.

Motor lepo radi i vrlo je elastican sto je super za gradsku voznju ali me ubrzanje nije nesto impresioniralo, mada i ja mozda previse ocekujem od 1,2 motora.

Preglednost je pomalo diskutabilna, prvo poseduje odlicne i povelike bocne retrovizore sto je ogroman plus ali zato pogled unazad je cista klaustofobija a napred opet je posebna prica valjda zbog chudno zakrivljenih prednjih stubova nekako je tesko oceniti gde je nos automobila pa manje iskusnim vozacima moze biti malo problematicno.

Sve u svemu utisak vrlo pozitivan.