Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Velika nagrada Beograda 2011; Batajnica

  1. #1
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default Velika nagrada Beograda 2011; Batajnica



    Predstojećeg vikenda, tačnije 17. i 18.septembra 2011.godine, na aerodromu Batajnica voziće se trka Istočno-evropskog šampionata pod nazivom "Velika nagrada Beograda 2011." u organizaciji Moto saveza Srbije.

    Satnica:


    He who loses control, loses.

  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Pošto vidim da se ne vidi satnica a ne mogu da izmenim poruku evo je ponovo

    Satnica


    He who loses control, loses.

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    evo je ves na sajtu
    [Only registered and activated users can see links. ]

    rekoše na "presici" da očekuju opet 110 ljudi.
    pre dva meseca je bio pakao na bataji, sad bi trebalo da bude malo bolje.

    jel se zna koji je rekord staze koji je prošle godine pribeležen Željku?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ne drži Željko rekord, on je "samo" pobedio.
    Rekord u 1000ss drži Nenad Petrović: 1'04,409

    He who loses control, loses.

  5. #5
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    E pa nije to baš tako, ako je verovati MSS ekipi.

    Kažu prošle godine su tačno premerili "lejaut" i ustanovili tačnu dužinu od 2620m. Zbog toga je prošlogodišnja pobeda Staničića upisana ko rekord.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #6
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Po onome što ja imam od prošlogodišnjih rezultata nisu u pravu pošto je Petrović u prošlogodišnjoj trci u kojoj je Staničić pobedio postavio rekord

    He who loses control, loses.

  7. #7
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Onda sam ih uhvatio na legalu, pošto nisu umeli da mi kažu koje je vreme. Onda u izveštaju sa konf stavljam kao najbržeg vozača iz AMK Divlji

    Dobar deo konferencije je otišao na priču kako je plan da je ministartstvo za sport i kulturu dalo veći prioritet motociklima. Najavljuju školu za supermoto vozače kojih nema u srbiji iako terena gde bi trke bezbedno mogle da se voze (karting staze) ima.

    I oni, kao što je i SAMS ekipa pričala na najavi brda na Tari dosta potenciraju pravljenje staze - bilo nove ili preuzimanje Beranovca od vojske. Iskren da budem, ideja da se Beranovac pretvori u čistokrvnu stazu mi se daleko više sviđa.

    Konačno bi malo izmestili dešavanje iz okoline Beograda, a i tamošnja ekonomija malo da progleda. Ne znam kako zamišljaju da se to ostvari, znamo da državne firme obično budu raskrčmljene ekspresno. Ili se napravi neka "agencija za gubljenje vremena" gde neka politička ekipa prima po 200 soma mesečno i po vasceli dan fejsbukuje na službenom laptopu i mobilnom...

    Živi bili pa videli.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #8
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Zajebo sam se, moja greška! Odo da se samokaznim!
    Željko ima rekord ja sam otpisao drugu trku na bataji od 19.9. jer je bilo loše jako vreme ali evo pregledm rezultate kvalifikacija i vidim da je Staničić postavio na kvalifikacijama 1:04'355, znači da je bilo sunčano
    Last edited by bruyoni; 15th September 2011 at 13:55.

    He who loses control, loses.

  9. #9
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Posto smo ustanovili rekord...evo ga i izveštaj sa konferencije. Bi tužno, samo 4-5 novinara prisutno.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Kažem posle cele priče sekretaru MSS, koji se nervira zbog lošeg odziva. Da imate pečenje, Harisa Džinovića, lajt-šotu, da dajete neke automobile na test... Bilo bi novinara koliko oćeš.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #10
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    A taman sam mislio da sam sve video.
    Stepen dezorganizacije je vaistinu zapanjujuć!
    Aj što sam slušao gluve telefone u vidu "Počinjemo u 11", "Počinjemo u 12", "Počinjemo u 11"... ali je tonac ili organizator (aj nije on kriv već tonac, ali on je organizovao) izgubio himne koje su trebale da se intoniraju na otvaranju! Zastave učesnika su kačili dok su ovi iz organizacije stajali na bini i zvali ljude da se pojave, Makedonac i Bugarin su moral ida drže svoje zastave (ne pitaj te) onaj baner sa natpisom "Otvoreno prvenstvo srbije, Južnoevropsko... Batajnica..." koji treba da bude pozadina bine za otvaranje su uspeli da nakače nešto pošto je otvaranje završeno. Na otvaranju se niko nije pojavio, organizator i sekretar MSS-a su pričali desetorici ljudi, ne znam dal je neko od domaćih ispoštovao proceduru da se kako je do sada bilo većina na mašinama pojavi na otvaranju, dok su stranci uredno došli. A i zvezda upekla a vojska serenda ne možeš sesti ispod onog drveća da odmoriš a nigde lada.
    Elem, kad su se dogovorili da je otvoreno u tačno 12 časova su počele trke. Bilo je zanimljivo a naročito kvalitetna šorka je bila u 1000 hepening i 600SS. 125 mislim da treba da izorganizuju neku ligu za klince ono ko ima tim sa više para mora da izfinansira i nekog svog u 125 da sakupe bar još deset takmičara ili da opet naprave neki kup fazon po ugledu na one skutere koji su se vozili.
    Last edited by bruyoni; 18th September 2011 at 17:20.

    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •