Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 199

Thread: Audi A6

  1. #11
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ako se do sad nije pokvario verovatno i neće, u današnje vreme menjači kod bilo kog auta riknu u glavnom u prvoj godini ekspolatacije ako ima neki defekt ili ako ih neko baš baš siluje ili ako je fabrika baš štedela pa nije dimenzionisala menjač kako treba ali to baš nema šnse da se desi u današnje vreme jer u glavnom prvo cikne kvačilo jer mu je to i namena

    He who loses control, loses.

  2. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    Hvala Brujo,dosta si mi pomogao.A jel ima neke osetljive delove koji se posle odredjenog vremena pocinju da kvare?I kada uopste pocinju kvarovi na tim a6-icama?

  3. #13
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ajd uslovno da kažemo trap ako ga je vozio neko ko ne pazi na rupe, elektronika zna da pobrljavi ko i na svakom autu (desi se), kvačilo zbog pogona na svim točkovima ako se siluje zna da cikne.. sve u svemu malo stvari će da pravi probleme ipak je to jedan od bolje napravljenih Audija.
    Ja ove nove audije ,2000. na ovamo, ne mirišem tako da nisam kompetentan da pričam vredi li ih uzeti, bukvalno me ne zanimaju kao prevozna sredstva pa ih slabo pratim.
    Ti prvo vidi šta ti zaista treba jer si prvo razmišljao o SUV-u pa sad quattro... pogledaj još i passate sa quattro sistemom, BMW ima one X varijante ali je to slabo zastupljeno ipak vlasnici bavaraca vole zadnju vuču... ne znam ko još od limuzina ima 4x4... subaru?
    Last edited by bruyoni; 11th September 2011 at 22:38.

    He who loses control, loses.

  4. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    A zasto ne volis novije audije?Jednostavno ne volis ih ili nesto drugo?Znas kako,meni uglavnom odgovara sve sa 4x4.BMW je redak i skup,mada i passate sam malo nasao sa 4x4.A ovo se raspitujem za audi i quattro jer u mom gradu ima jedan koji se prodaje pa razmisljam i tako.Znam coveka i nije mu hitno pa hoce da ceka.A i jos nesto pre sam gledao suv jer sam mislio da imaju bolji 4x4 od limuzina ali sam shvatio daje to uglavnom ista stvar pa sad gledam i auta.
    Last edited by aquaudi; 11th September 2011 at 22:43.

  5. #15
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ma da, niske pobude. Počeli nešto bez veze da zaobljuju glume neki dizajn i tako to.
    A i vlasnici audija su mi u glavnom tipovi kojima ne bi dao nakovanj da pričuvaju, čast izuzecima

    He who loses control, loses.

  6. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    Ma da, niske pobude. Počeli nešto bez veze da zaobljuju glume neki dizajn i tako to.
    A i vlasnici audija su mi u glavnom tipovi kojima ne bi dao nakovanj da pričuvaju, čast izuzecima
    To za vlasnike stoji.I ja tako mislim,mada kada naidjes na povoljno,jos sigurno vredi razmisljati.

  7. #17
    Senior Member Avijon's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vienna,AT
    Posts
    527

    Default

    Nije Audi imao Touch do ovih novih modela, tako da se stari MMI razlikuje samo tako, onaj "običan", default je samo crven i ima osnovne funkcije (CD, Car Setup..), onaj drugi, bolji, je color display (za svaku funkciju druga boja) i sad neam pojma šta sve ima, Navi, full boardcomp., CD charger...
    VIP: Ja sam danas bio na promociji novog VW Pola i moram da kazem da je Clio stvarno dobar automobil

  8. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    A sta spada u Car setup,mislim sta se podesava?I da li za Audije moze da se proveri kilometraza u ovlascenom servisu kod nas,posto sam shvatio da se na svakom autu kilometraza zapisuje na vise mesta pa je vrlo tesko promeniti je na svakom?
    Last edited by aquaudi; 12th September 2011 at 12:37.

  9. #19
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Naši će rado da ti očitaju stanje sa kompjutera. Valjda je prirodno da kad se kupuje Audi da se tera u zvanični servis i da ti oni tamo pogledaju sve komplet. Delom zbog ispravnosti vozila, delom da ne bude da je auto sa tim brojem šasije juče bio na servisu. U Norveškoj .
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    U redu,hvala.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •