Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 191 to 199 of 199

Thread: Audi A6

  1. #191
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]


    Evo ovaj se meni uklapa po svim kriterijumima.

  2. #192
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ne znam šta ti tačno treba i šta voliš, ali evo na šta sam ja konkretno mislio. Sad jesu skupi, ali za godinu dana kada planiraš da se ratosiljaš Audija, cena bi trebala da bude dosta niža za mašine koje su sabile preko 100k km. Može i običan 4MOTION, ali zbog planinskih smetova možda koji cm klirensa više na ALLTRAK modelu može da bude lep bonus.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #193
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Bas dobar paja. Klot verzija ovog pasata mi se ne svidja, ali ovaj je bas, bas dobar. Mozda su samo mogli staviti neki bruseni aluminijum unutra umesto ove sive mat obloge. Nekako mi kvari premijum utisak koji ostavlja auto spolja.

    Pitanje je ovde da li Aqaudi hoce da bude gazda kad se pojavi, tj hoce ipak suv ili ostaje na 4x4 limuzini? Meni se svidja i touareg, ne znam kako oni stoje sa cenama.

  4. #194
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,714

    Default

    skup ovaj Alltrack, skoro ko novi Outback

  5. #195
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Bar ne mora da strahuje od loma radilice
    @AQ - bio sam ubeđan da bi ti se karavan dopao zbog ML-a, fazon sandučar, peta vrata...
    Last edited by bruyoni; 23rd November 2015 at 14:34.

    He who loses control, loses.

  6. #196
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    Sta znam, nesto mi se ne svidja taj passat karavan, mada je realno to prakticno nema dalje. Ako cemo realno bolje bi mi se uklopio neki dzip tipa tuareg ili ML ili tako nesto. Znam samo koliko puta sam zakacio auto odozdo jer ipak je limuzina dugacka i onda na sredini zakacis.Ako vec uzimam obican auto, onda sam pre za limuzinu, nego za karavan, jer vidim da mi nije potreban karavan. U firmi imam kombi i kamion tako da ako zatreba uzmem njih. Jbg, dzipovi nose sa sobom kod nas tu karakternu crtu nekog skorojevica, mada meni lepo izgledaju i uklapaju se u moje zahteve. E sad stoji da je za voznju na duze sigurno bolji A6 nego ML ili njemu slicni. Sta vi mislite o tome? Evo bas ste skoro vozili Grand Cheeroke. Kakav je on za normalnu magistralnu voznju ili autoput? Verujem da ovi noviji SUV-ovi posebno iz premium klase imaju puno manje izrazene te mane ali ipak je dzip mnogo visi nego limuzina.

  7. #197
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Ako vec dupliras budzet u odnosu na a6, onda lepo sacekaj neki tuareg na oglasima. Uglavnom su preko placeva, ali se nadje pokoji od fizickog lica.

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Izaberes i izdvojis se iz mase novopazarskih ML biznismena lepom, radnom masinom

  8. #198
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    353

    Default

    E ovo je odlican primerak. Malo mi premasuje cenu koju sam mislio da platim ali bogami ovaj deluje bas dobro. Ima odlicnu opremu, mlad je, malo presao i servisiran u ovlascenom. Sto se kaze vredi pogledati

  9. #199
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Ali cijena registracije pa još i kasko...
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •