Results 1 to 6 of 6

Thread: Svuda ista priča sa auto dilerima...

  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default Svuda ista priča sa auto dilerima...

    Ovaj dasa ima muku sa španskim dilerom Honde, ali ovo što priča sam čuo od ljudi koji su pokušavali ovde da kupe Forda. Bio je i Reno diler u 27. marta gde je isto bilo da dođeš sa 30k u džepu, a tetkica te izbaci jer petkom nema nikog posle 12, pa da ne joj ne prljaš pod u salonu koji je ona već obrisala.

    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #2
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Ja nisam imao tu nesrecu da udjem u salon i trazim nov auto

  3. #3
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    A dobro i on je krenuo kod dilera u mesto koje i pruga zaobilazi umesto da je odmah otišao kod većih koji verovatno znaju da urade nešto osim menjanja filtera i fluida. Daleko gore je kad ti se to desi u BG ali to ne skuplja YT preglede
    Last edited by bruyoni; 19th October 2017 at 22:29.

    He who loses control, loses.

  4. #4
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Sadomazo kanal zanimljiva servisna istorija jednog mclarena. Jedan motor i dva menjaca za 2 godine. Skoro ko moja honda


  5. #5
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,714

    Default

    Ovom tipu treba neko da kaže da je planirao da kupi sportsku mašinu za cenu npr. entry level premium limuzine ili malo opremljenijeg porodičnog SUV-a i to što nije dobio adekvatan tretman je jednako činjenici da je verovatno ne bi dobio ni da je otišao da kupi klotaru trojku ili C klasu
    Isto tako mislim da je tim firmama danas svejedno imao u džepu ili ideš na lease ili kredit, njima pare legnu na račun, prodavac ima neki procenat (?!) i to je sve što ih zanima.
    To mu sad dođe kao anti argument, eeeej imam keš, šta mi daš zauzvrat pored robe pa ne zanima ih neko preterano mahanje parama.

    I nije to stvar nikakave sreće nego odluke, da l si zapeo da imaš nov auto ili nemaš uslove za adekvatan polovan.
    Da si zagrejao stolicu umesto provodio vreme kod majstora imao bi para za nov - treba ti keš samo za učešće

  6. #6
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ima onaj spidster bob ili tako nekako, što drži rentakar sportskih mašina. Priče koje je ispričao o Meklarenu nisu normalne, posebno što ih priča neko ko je navikao na glavobolje sa Ferarijima i drugim egzotikama. Ima momenat kad priča o tome da na 650S akumulator košta tipa 3k dolara, a da je auto napravljen tako da ti akumulator menjaš maltene ko dobar dan. Mislim da ga je taj 650S koštao nešto nenormalno u servisnim troškovima i da je vazda u kvaru.

    Ovaj huvi evidentno kupuje problematična kola i pravi pare na tome što ljudi vole da se naslađuju tuđom patnjom. MIslim da je on vrlo dobro znao šta kupuje i zašto, ne treba njemu pomoć oko izbora. Ljudi koji kupuju egzotične sportske automobile ne da bi imali jutjub kanal već da bi ih vozili kupuju Porše, Audi R8 i u poslednje vreme nešto iz Lambo asortimana. Jedino što po nemačkoj Porše 911 teško da možeš nazvati egzotikom, ali on to generalno jeste.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •