Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60

Thread: Magneti za manju potrosnju

  1. #21
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Oćel' neko? Pitam da ne ispadnem nepristojan, da ne kažete posle da sam alav.

    He who loses control, loses.

  2. #22
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    Oćel' neko? Pitam da ne ispadnem nepristojan, da ne kažete posle da sam alav.
    Ajd samo, nemoj se snebivati. Kreni polako da sikirash
    Lm, nisam znao ovo za sirup i magnet. Idem da rastavim zvuchnjak pa da na njemu mutim sirup od zove njam
    Last edited by Perce; 8th June 2010 at 20:18.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  3. #23
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Mene zabole glava dok sam citao strahotu bez tacke i zareza! I ne zanima me sta je pisao uopste. Udri Bruyo!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  4. #24
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ja se ujutru tako slatko napijem vode bez ikakvih problema a nigde magneta! Čisto da se zna, ko zna možda sam fenomen.

    Elem postrojenja za tretiranje vode u prehrambenoj industriji, mogu iz fajlova da izvučem najmanje pet projekata takvih postrojenja i ni u jednom se ne koristi magnet ni za jedan korak, ako bilo šta neorgansko ostane nakon osmotskog filtera (koji je samo jedan korak) i da je kojim slučajem magnetično zaista ne znam koliko jak magnet bi trebao da radi, bespotrebno, da i to ukloni.

    Ono za magnet u vodi... mrzi me, više smisla ima slika onog ruskog bioenergetičara za koju su tvrdili da pomaže

    "Menjanje strukture grozdova goriva" ovaj hmmm.. nije mi jasno menja alkane u alkene, ciklične u alifatične ugljovodinke... znaš ti koliko je energije potrebno za to?! Ista stvar i za destabilizaciju elektrona u atomu vodonika... da bi vodoniku uzeo taj jedan jedini elektron koji ima ti treba 1312 kJ to ti je 1312 kW u sekundi!

    Ja bio na trkama i na dva i četiri točka i nisam video to što ti pričaš, te žuto zelene spravice mad ako zna možda im neko platio reklamu a oni stavili po principu "teča radi u fabrici domina na odeljenju duplo golo, prima platu ne mora da buši"

    PS: Ako bude odgovora aj molim te ko što Miša reče iskoristi interpunkciju, zaista je teško ovako čitati.

    He who loses control, loses.

  5. #25
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    14

    Default

    Fenomenalno, prvo trose mnogo a onda stede gorivo. A za vodu ima 100 vrsti raznih magneta na trzistu. Ja sam stavio magnete ali nemam pojma da li stede ili trose vise jer sam u medjuvremanu imao problem sa kolima koji sam jedva dijagnostikovao i na kraju resio. Crkla mi je bobina i termo davac i svecice. Auto je jedva isao. Crkava to duze vreme ali se desilo da je riknulo dan posto sam stavio magnete.
    Ja cu pod hitno da zakacim par magneta na ves masinu. Naime tasta trosi ogromne kolicine omeksivaca a ako magneti omeksavaju vodu mozda tasta smanji kolicinu lenora da prestanu ljudi da se okrecu zamnom na ulici.

  6. #26
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Quote Originally Posted by magsavers View Post
    Fenomenalno, prvo trose mnogo a onda stede gorivo. A za vodu ima 100 vrsti raznih magneta na trzistu. Ja sam stavio magnete ali nemam pojma da li stede ili trose vise jer sam u medjuvremanu imao problem sa kolima koji sam jedva dijagnostikovao i na kraju resio. Crkla mi je bobina i termo davac i svecice. Auto je jedva isao. Crkava to duze vreme ali se desilo da je riknulo dan posto sam stavio magnete.
    Ja cu pod hitno da zakacim par magneta na ves masinu. Naime tasta trosi ogromne kolicine omeksivaca a ako magneti omeksavaju vodu mozda tasta smanji kolicinu lenora da prestanu ljudi da se okrecu zamnom na ulici.
    Vidish, to bi se moglo aplicirati i na pasulj. Pored svega ubacish i par magneta. Znash kako bude dobar pasulj kada se kuva u mekoj vodi
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  7. #27
    Senior Member Markoj's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Sombor
    Posts
    697

    Default

    Ja kod mene kuci imam oko par tona magneta od zvucnika, mora da mi je voda odlicna, jos samo neku cisternu da priblizim bice i gorivo bolje. Kome treba ?
    "If everything seems under control, you're just not going fast enough."


  8. #28
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    23

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Ja sam magnet montirao na WC solju
    Ranija sam se svako jutro mucio i sedeo po 15 minuta na njoj. Sad stedim dnevno po 14 minuta, a mogu reci i da mnogo manje smrdi, tako da ne trosim pare na razne osvezivace.

  10. #30
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    jel to u kombinaciji sa onim Perkanovim pasuljom?

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •