Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 276

Thread: Vesti sa stranog moto tržišta

  1. #11
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    kako ja gledam nekih 14.5 miliona (14 500 000) za Aziju, jedino ne kapiram jel Azija sa ili bez Kine jer imaju svoju crtu

    He who loses control, loses.

  2. #12
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    pa valjda bez, i japan je posebno. Ukupno je oko 18,5. btw, ducati pravi oko između 35 i 40,000 jedninica ukupno (ne u hiljadama ).
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  3. #13
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Bruja nije okačio konkretnu vest, ali je većina prodatih - modeli ala Jawa 350. Mašine koje se prodaju na kilo u Indiji i raznim *džikistanima.

    Mislim da su čak rekli da prodaja R mašina ima neki smešan udeo u kompletnoj prodaji.

    E da, Piaggio pojačao udeo u Hrvatskoj (jako važna vest )
    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #14
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ne može konkretnije, dvotočkaš je dvotočkaš. Sad što neko ide po principu "R1 ili ni jedan" nije moj problem ali to bi bilo ko da je rekao da se samo Ferrari/M3/Skyline/911... računaju u kola.
    Kad smo već kof Jawa i MZ-ova ja bi se uhvatio za uši i od sreće igrao ispred skupštine da ponude CBR250 za cenu kojom ga plasiraju Indijcima i Malezijcima (oko 2500€) aj može i cena u SAD 4000$. Ali ne, oni mi bez blama u evropi uvaljuju neke PSP varijante za preko 2000€

    He who loses control, loses.

  5. #15
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uskoro Ducati skuteri

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Željko... nemoj Željko... nemoj to da radiš Željko još si mlad, nije on vredan toga....

    He who loses control, loses.

  6. #16
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    PA MAJKU MU! Neka naprave još i dizel. Us*aše se totalno u sve!
    RIP Ducati!
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  7. #17
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Šta fali ovome? Ja bi to tero

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Uploaded with [Only registered and activated users can see links. ]

    Vizorovci kažu da nema ništa od skutera?
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by zmaj; 7th March 2011 at 15:25.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #18
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Vežite se slećemo, a možda i nećemo.
    Italijani... nekako su skoro gori od nas po pitanju najava i poricanja.
    Gabriele Del Torchio, glavni poglavica, je izjavio da skutera nema u planovima Ducati-ja ali se zato aktivno planira razvoj nove Superbike mašine (Što je pre njega potvrdio Bayliss izlanuvši se na sajmu u Padovi da aktivno radi na dizajnu novog SUperbike-a)
    Meni se sve čini da je Domenicali izgubio u kamen-papir-makaze pa je morao da kaže to za skutera čisto da opipa puls tržišta; ali kad je broj pretnji poput Željkovih naglo narastao neko je morao da smiri situaciju čisto da još neko od glavnih u Ducati-ju ne bi završio u kolicima.

    He who loses control, loses.

  9. #19
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Ajde Bože pomozi!

    Na ovom tekstu sa visordowna , strašno ali STRAŠNO mi se sviđa zadnji pasus!
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    u originalu

    Troy, ora che non sei più un motociclista del mondiale, che progetti stai portando avanti e come passi le tue giornate?

    “Cosa? Chi non è un motociclista mondiale? (ride) A parte gli scherzi, adesso ho molto più tempo per la mia famiglia ma la mia vita non è cambiata poi così tanto. Negli ultimi anni ho sempre svolto il ruolo di tester per le Ducati Superbike prima e durante la stagione, sono sempre stato a tutti gli eventi della casa e continuo ad avere un rapporto con i miei sponsor”

    Quindi stai portando avanti anche il progetto della nuova Superbike 2012?

    “Si, certo, è compito mio seguire la fase di test del nuovo modello. Non vi anticipo nulla, ma stiamo lavorando sodo per creare una moto che sia competitiva per puntare nuovamente al mondiale. Sarò un semplice tester e non ricalcherò ruoli manageriali il prossimo anno. Andare in moto è quello che so fare meglio, perciò contribuirò in questo modo alla nascita della nuova struttura per il campionato.”

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •