Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Crna hronika za verovali ili ne

  1. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    procitao sam da su bili na sahrani Patrijarha a tamo su mozda malo i popili...

  2. #12
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    To ih bas oslobadja odgovornosti. Sreca pa je bio kamion, a ne putnicko vozilo. Desio se u bg slucaj da je manijak ovde kod hitne na auto putu udario jugo u srednjoj traci stravicnom brzinom, ubio coveka i otisao sa lica mesta pesice.

  3. #13
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    inace zmaje mislim da je ruzno sto ti pogotovo kao admin nazivas crnosem nekoga ko je poginuo pa makar i svojom krivicom
    dobro, "mladi crnogorac". moze tako?
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    moze, meni ne smeta niti sam osjetljiv po tim pitanjima samo ne prilici ozbiljnom forumu

  5. #15
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,694

    Default

    Ja se ne bih naljutio da me neko nazove Srkijem.

    Strašno mi je žao drugih ljudi u njegovim kolima, oni tu ništa nisu mogli da učine... Velika je sreća da nije naleteo na putničko vozilo tim projektilom. Gospode koja neodgovornost, reči nisu dovoljne da je opišu.

  6. #16
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Razumem NSXa. Meni lično smeta korišćenje reči "srbijanci". Zato sam bez pogovora izmenio ono na šta mi je NSX ukazao.

    Realan problem sa NK, je što se od mene očekuje da sam baš na note i politički korektan. A ko me zna privatno, zna da to ne može biti dalje od istine. Zato sam i skinuo ono "administrator" ispod username-a. Valjda će ljudi da budu malo popustljiviji prema mojim mislima

    Alternativa je da koristim neki drugi nalog, al ko će sad da žonglira....
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #17
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Strasno...

    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  8. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    petorica klinaca željnih dokazivanja koji su uz to vjerovatno i popili poneku, what could go wrong?

  9. #19
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    nekako, kad se sve slegne, izgleda da ce i neodgovornost pojedinca imati bitan udeo u ovome. lokalac sklonio plasticnu bankinu da skrati do kuce, klinac u sitne sate omasio smer i eto tragedije.

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ništa klinac nije omašio, kreten je hteo da bude mangup pa da prođe tuda jer je veorvatno video da preko dana neki tuda prolaze pa mislio da može celim putem. Ništa nije mogao da omaši jer je to jedno od retkih dobro označenih i obezbeđenih gradilišta na našim putevima. Znam šta pričam jer prolazim tuda od kada je otvoreno pošto skraćuje put i smanjuje nerivranje zbog silnih semafora kod Galenike.
    Da, možda je koja barikada bila pomerena ali tuda često prolaze radnici i vozila koja opslužuju gradilište pa je nkekada vrate nekada ne. Ali je toliko očigledno obeleženo da samo maloumnik može da nastavi tuda tom brzinom
    Odgovornost je jedino na imbecilu koji je bio za volanom. Kao vozio 220 na sata zaustavila se kazaljka na satu koji je lansiran 50 m dalje... novinarska laprdanja. Nije morao ići ni 120, sudar sa betonskom gromadom je jako efetktvan način zaustavljanja.
    Debil...

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •