Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Crna hronika za verovali ili ne

  1. #1
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default Crna hronika za verovali ili ne

    Kako javlja B92, dogodila se strashna saobratjajna nesretja kod bubanj potoka.

    "U saobraćajnoj nesreći kod Bubanj Potoka poginula su sva tri putnika "mercedesa" koji se kretao iz pravca NiÅ¡a ka Beogradu. Sva trojica poginulih su iz Bjelog Polja"

    Ono shto je zanimljivo jeste sledetje:

    "Mercedes" podgoričkih registacija, koji je iÅ¡ao brzinom od 220 kilometara na sat, udario je u cisternu "Å*umadija transa",odbio se od nje, udario u bankinu i potom se zapalio.

    Ovo ko u akcionim filmovima damn.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Bas vala... "damn"

    Uvek bio problem ulazak u grad sa 200+. Mladjani crnogorac se preracuno ocigledno.
    Last edited by zmaj; 20th November 2009 at 08:31.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    Bjelopoljci vidjeli nizbrdicu na autoputu pa da isprobaju max brzinu eee...ne znam samo kako novinari odmah znaju da su isli 220 osim ako kazaljka nije ostala na tom mjestu u trenutku udara (tako je kod pojedinih automobila).

  4. #4
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Nije mi jasno kako tako eksplicitno tvrde brzinu? Da su rekli procenjeno je da se kretao tom i tom brzinom, pa ajde.

    To je koliko vidim neposredno pre rampe u Bubnju, verovatno ga je ova cisterna isekla, ali to je mogao i ocekivati da je imalo razmisljao.

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Jedan od komentara>


  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    iskomentarisao sam ja vec, sve i da jesu crnogorske tablice (a vjerujem da su bile) znate i sami koliko je takvih auta vozilo onih koji nikada nisu bili u CG...

    inace zmaje mislim da je ruzno sto ti pogotovo kao admin nazivas crnosem nekoga ko je poginuo pa makar i svojom krivicom
    Last edited by NSX; 19th November 2009 at 18:14.

  7. #7
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ma meni je bilo zanimljivo sto drugi put gledam ovakvu ludacku voznju. Ovde je cak mozda crnogorac nadimak vise za auto, nego za vozaca.

    Mislim da ovom coveku odgovara ovaj nadimak, pogrdan. Da ucinim isto i eventualno ubijem jos nekoga ocekivao bih da me na ovaj nacin opisu. Ja prvi put cujem izraz, ali mogao bih da ga shvatim kao negativan izdanak nekog naroda.

    Mozes i da shvatis ogorcenje ljudi, jer je ovaj mladic olicenje, pojam negativnog momka.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    nacinio je fatalnu gresku ali sasvim sam siguran da nije iz namjere ubio nikoga, da je prezivio pa druga prica...

  9. #9
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Namerno ili ne nije bitno. I ja sam siguran da nije namerno, ali je tu opciju imao pred sobom kada je zalepio pedalu do poda. Kazem ponovo, da se ne izgubi osnovno misao> jesam vozio preko 200 i da sam izgubio kontrolu kao i ovaj nesrecnik, zasluzio bi svaku vrstu osude i odsustva sazaljenja. Pitanje je samo koliko cesto izazivate sudbinu, verujem da je u konkretnom slucaju bilo cesto. Jeste li videli nasta lici kamion - odvaljen levi, zadnji deo cisterne?

  10. #10
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Nema dileme da vozač kamiona nije kriv, jer je bilo svedoka. Kažu da su ih prešišali ogromnom brzinom, zatim iz svoje trake prešli u srednju i zakucali se u kamion. Ko zna koja je luda nesrećna okolnost izazvala prelazak u traku sa kamionom, ali takvo ludiranje je za najstrožu osudu. Sticajem okolnosti sam stotine kilometara gutao dnevno proteklih meseci po čitavoj Srbiji (hvala Bogu pa sam danas dao otkaz), tako da sam se nagledao svačega.

    Mnogo pazite sa kim sedate kao suvozač...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •