Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 277

Thread: BG Parking servis - vesti

  1. #11
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default Pauk racija

    Jutros je ladno organizovana pauk racija u Kneza Milosa. Ajde to sto nose automobile, nego su ladno blokirali 2 trake parkirajuci svoje pauke u krajnje desne trake u oba smera. Potpuni haos su stvorili u ulici, jos im murija pomaze da izvrse polukruzno gde kod zamisle.

    Ne zna se ko je veca stoka!

    Putovao sam kroz Kneza Milosa 15 minuta, !@#$#@$!@@!~
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  2. #12
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    To je verovatno priprema za podnevni haos u vidu protesta kosovara!

  3. #13
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Inace, poceli su da rade i u trecoj smeni. Pre neko vece palo nosenje automobila u mojoj ulici oko 23h. Dosta gostiju restorana TRAG je moralo neplanirano da doplati 6000 din za usluge preparkiravanja

    Ziveo pauk
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #14
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Aj da se iskombinujemo i osnujemo privatno pauk preduzece! Skromni smo kazna za nepropisno parkiranje ide parking servisu, a nosenje se placa preduzecu...zarada zagarantovana

    He who loses control, loses.

  5. #15
    Member cdragan's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Vracar
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by kira
    Jutros je ladno organizovana pauk racija u Kneza Milosa. Ajde to sto nose automobile, nego su ladno blokirali 2 trake parkirajuci svoje pauke u krajnje desne trake u oba smera. Potpuni haos su stvorili u ulici, jos im murija pomaze da izvrse polukruzno gde kod zamisle.
    Fakat je to bilo zbog mitinga. Inače imaju oni običaj da pauk koriste da "očiste" parking mesta za bitne zvanice. Preko puta mene (Nebojšina ulica)je čuveni Suri sa Kopanika otvorio kafanu, i dosada se već dvaputa desilo da se pre par sati pre dolaska neke budžovanske delegacije tu pojavi par pandurskih auta sa dva tri pauka koji u ekspresnom roku nose sve aute ispred kafane bilo da su propisno ili nepropisno parkirani e da bi rašisitili situaciju za Audije, BMW-e i ostalu ergelu.

    Olakšavajuća okolnost je što ne nose na Slaviju i ne naplaćuju nego ih samo raznesu po slobodnim mestima u okolnim ulicama pa onda moraš da ideš da tražiš gde ti je auto... doduše, sav si srećan što ne plaćaš...
    Last edited by cdragan; 28th February 2007 at 13:38.

  6. #16
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Stoka, da je ovo pravna drzava, pa ih par puta tuzis sto su ti odneli auto bez razloga, jer diraju tvoju svojinu, mislim da bi se prillicno uredili
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  7. #17
    Moderator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,592

    Default Shirimo se ...

    Jutros sam primetio "aktivnost" u komsiluku i video nov znak. Zakljucak izvucite sami.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    5:53.365

  8. #18
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Da, procitah jutros u novinama. Meni je zanimljivo da ovaj postupak oznacavaju kao sirenje van kruga dvojke. Mene to cudi, jer ja sam kod klinickog centra, a to ne vjerujem da je krug dvojke, a taj deo grada od Kneza Milosa do hrama, te od Nemanjine do klinickog je odavno pokriven zonama parkiranja.

  9. #19
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default Pauk servis - Beograd

    Da li ste znali da dezurna sluzba Parking Servisa ima samo JEDNU patrolu?

    Ja nisam, sinoc sam to saznao na tezi nacin. Uglavnom, bio sam kod devojke, izlazim iz zgrade oko pola jedan ujutro i vidim da me je dasa zagradio tako da ne mogu da izadjem. Smeker je zagradio mene i jos jednog tipa, pretpostavljajuci da se necemo pomerati do jutra. Naravno, kola su u brzini i nema sanse da izadjem ako ih ne pomerim. Udaraj malo po gumama da se upali alarm - nista, sviraj - nista. Doduse, parkiran sam bio tik pored neke zgrade, nisam bas nesto hteo da sviram ko manijak i da budim ljude - racunam, ne bih to hteo neko meni da radi, pa necu ni ja drugima.

    Ok, pauk je na redu. Ja, inace, mnogo volim da zovem pauka. Kod mene na Dorcolu, pored restorana Trag se skuplja svakakav polusvet, koji je do juce jahao magarce, a danas ima kola. Ono parkiraju se ko gde stigne - isto ko sto su i magare do juce vezivali de stignu. Ok. 100E za gospodu. Meni nije problem da okrenem pauka.

    Uglavnom, zovem Vidin Kapiju, koja je nadlezna za Dorcol, kazu oni nema frke doci ce pauk, samo su trenutno zauzeti. Ok. Cekam 15 minuta, okrenem ponovo, kaze dispecer: cuj, aj ti vidi pa se snadji, pauk je na nekom udesu, ne znam kad ce biti slobodni. Reko ja ako pocnem da se snalazim, ovaj ce svoj Pezo 307 da skuplja u delovima. Kaze dispecer, nemojte gospodine - nije u redu. - Ok, za koliko ce da dodju. Kaze, ne zna. Super.

    Okrenem 988, dobijem centralu Parking Servisa. Okrenem njih, reko dajte dezurnu sluzbu pauka. Daju oni telefon. Okrenem njih, ono Parking Servis Slavija. Ispricam ja svoju tuznu pricu, kaze covek - sad cu da vas pozovem, dajte svoj kontakt telefon. Cekam opet jedno 15 minuta, a tu se nakupilo vec cuka vremena. Duva vetar, ja se taze osisao - oce usi da otpadnu. Psujem u sebi ovog bambusa u Pezou, razmisljam se dal da mu izrezbarim neki moderni motiv na haubi kljucevima i da sednem na taxi, pa da dodjem ujutro po kola. Frka, dal ce ovaj da ujutro uklaviri da sam ga ja odradio pa da nadjem moja kola odradjena pajserom u Mestrovicevom stilu. Batalim tu opciju, racunam karma mi je na rezervi i ovako, necu da izazivam maler.

    Ok. 1.15 je. Vratim se ja kod devojke, vidim odno vrag salu, nece ovi uskoro. A i potrosio sam 200 kinte telefonirajuci kurti i murti da bih nasao neki pauk, koji radi. Pola sata kasnije, ovi kao stigli - bar tako kaze dispecer. Naravno stigli su, al 15 minuta kasnije.

    Kazu oni, a ti si taj sto je zvao 4 puta. Pa reko ljudi, 2 cuke na zimi - malo li je. Pokupise Pezoa za 2 minuta, potpisem se tamo na onoj prijavi i kazem panduru, da napise na prijavi da mi se gospodin sa Pezoom javi kad bude podigo kola, ako bude imao slobodnog vremena, da ga ulubim za ona dva sata cekicanja po cici zimi.

    I tako. Jedan Pauk za ceo Beograd tokom noci.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #20
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    pa ti si srecnik. U Mirijevu zoves pauka, sve isto, zagradio te neko, oni kazu , ne dolazimo u Mirijevo. Na periferiju ne ide. Pa zar je Mirijevo periferija?! Preko Cvetkove pijace, bulevarom do centra nema ni 5 km. Gde idu ? Samo krug 2-ke?!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •