Page 1 of 22 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 216

Thread: Registracija vozila i cene

  1. #1
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Exclamation Registracija vozila i cene

    Na sajtu imate opste podatke prenesene sa sajta MUP-a

    [Only registered and activated users can see links. ]

    , ali ono sto najvise interesuje ljude jeste taksativno navedeno sta placaju i koliko. U okviru ove teme mozete naci i cenovnik, ali nije vec neko vreme pretresen.

    E sad, ne znam od kada postoji, ali za mene novi sajt:

    [Only registered and activated users can see links. ]

    daje opciju kalkulatora registracije, sa tacno ispisanim uplatnicama za svaku od stvaki koju placate drzavi. Probajte, pa javite utiske

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1

    Smile Izracunajte sami koliko kosta registracija vaseg automobila

    Danas sam naleteo na zanimljiv link,pa da podelim sa vama.Na sledecoj adresi mozete sami da izracunate koliko kosta registracija vaseg automobila [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #3
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Može i na [Only registered and activated users can see links. ]
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #4
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ako kojim slucajem ukinu direktno linkovanje na kalkulator, evo je stranica sa koje se ide na racunanje kompletnih dazbina za registraciju ukljucujuci i obavezno osiguranje.

    [Only registered and activated users can see links. ]

    To ja koristim kao reper, posto i inace registrujem kola kod Dunava i nikad neme greske u kalkulaciji.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Cisto info za one koji ce uskoro da registruju vozila. Svi koji idu u okolne zemlje znaju da im je obavezan zeleni karton, koji kosta (ne znam otkad) duplo vise, odnosno 2000 rsd.

    Pazite i na cene tehnickog, jer su pocele da divljaju takodje. Znam da su bile oko 1500 rsd i manje, a ja sam naleteo na 2200 rsd kod AMSS.

    Tarifa za usluzno overavanje saobracajne je i dalje oko 1500 rsd, a ako to saberete sa prethodne dve stavke to je bas bolna cifra uz ostale stavke koje idu uz registraciju.

    Sto se tice same cene za moj automobil (1587cc, 87kw) snaga motora drasticno utice na cenu obaveznog osiiguranja, a zapremina na rezije koje uzima drzava. Samo za takse drzavi dam oko 3000 vise nego vozac automobila zapremine 1300cc i 66kw, slicnog godista. Ista je prica i za osiguranje.

    E da, i bezobrazni su kod obracuna poreza na upotrebu motornih vozila. Kada racunaju popust ne uzimaju u obzir mesec proizvodnje vec iskljucivo racunaju godine.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by VIP; 12th September 2010 at 08:14.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2

    Default

    U pravu si za cene tehnickog pregleda, sarenilo opste.. A i zeleni karton poskupeo je sa 1000 din na 2000.Prica se da ce i osiguranje poskupeti naredne godine. Ja sam godinama odlazio sam u sup da produzim registraciju, sem cekanja od par sati i par vracanja sa saltera zbog kojekakvih gluposti,retko kad mi je bio dovoljan jedan dan za registraciju ..fali potpis ili broj lk..i tome slicno..smoricno. Ove godine sam na preporuku prijatelja dao saobracajnu i teh. pregled u agenciju za registraciju Tarbuk office u Belvillu..da ne poverujes da su me zvali za dva sata da mi je auto registrovan..)) Necu vise u sup sam , nema trika. Inace registraciju samo neznatno uveca usluga agencije, a maltretiranje sam potpuno preskocio..Bas me zanima hoce li na vreme poceti zamena tablica i saobracajnih 1.1 2011..posto se kod nas sve oteze u nedogled....kakva li ce to tek biti guzva u policiji...

  7. #7
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Neće sigurno 1.1 da menjaju tablice, bez brige. Nisu počeli ni da prave ništa još uvek. Kad se dogovore sa svim podizvođačima, trebalo bih da znam, pa ću javiti.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    1

    Default Jos jedan kalkulator registracije

    Evo jos jednog linka za kalkulator [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #9

    Default

    Ja živim na NBb, 21. blok, pre par dana sam na kolima nasao vizitku agencije Tarbuk office.
    Kad sam ukucao ima agencije na netu, procitao sam Milosevo iskustvo sa tom agencijom. U ponedeljak oko 12 sam im odneo papire, a u 5 popodne su mi ljudi doneli saobracajnu kuci. Nemam reci ....stvarno su super.....I kasko za mog Megana cu zavrsiti preko njih. Sve i ako pocne zamena tablica, ja cu je dobiti medju zadnjima ,obzirom da mi registracija vazi skoro do kraja sledece godine.
    Milose u pravu si , zaista nema smisla za.....vati se po SUP-u za registraciju.)))))

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2

    Default

    Pocela je zamena tablica a na saobracajnu se ceka po mesec dana. Moj ortak uzeo nove table pa sad ne moze ni u republiku Srpsku kod familije sa onom potvrdom sto je dobio..hahahah Pa to samo na nas lici . I jos to i placamo.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •