Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47

Thread: Ford Focus: Za i protiv

  1. #21
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Da se razumemo, ova tema i interesovanje za Focus je zbog dobre ponude, finansijski, za podosta mladog lima. Cekam da jedan kupac odustane, ako bude odustao, mene zovu da pitaju da li zelim auto.

    Meni je Focus sasvim ok, kao i recimo Bravo, Megane, prihvatljivi su mi kao opcija.

    Cekam da Rasic odgovori, ako kaze i on ne moze, naravno odustajem.

  2. #22
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Evo sta kaze Ivan /AC Rasic, odgovor na moje pitanje je tek na kraju>

    Za vas model automobila, preporucena je iskljucivo ugradnja sekvencijalnog sistema AC Stag Tomasetto, zato sto jedini od ponudjenih ima mogućnost komunikacije sa benziskim ECU-om, kako bi ste u svakom trenutku prilikom vožnje na gas imali odgovarajuće performanse motora.

    Cena takvog uređaja sa ugradnjom i PDV-om je 660€ u dinarskoj protiv vrednosti sa rezervoarom po vasem izboru. U cenu je ukljucena JLM kapalica. Performanse iste kao na benzinu uz povećanu potrošnju od 5-15%. Ugradnja se zakazuje (telefonskim putem) 2-3 dana unapred i završava u toku jednog dana , garancija je 36 meseci ili 100.000km i odnosi se na sve komponente gasnog sistema.

    P.S. U nasem servisu se vozi 6 Fordova na gas vec godinama, tj. svi zaposleni voze Fordove

  3. #23
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Znaci jos samo taj neko da odustane od kupovine i to je to

  4. #24
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Ako odustane onda vodim majstora da ga pogledamo bolje i trazim punomoc od lizing kuce da proverim jos jednom servisnu istoriju.

  5. #25
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Otisla honda, otisao fokus, nisam bio dovoljno brz

  6. #26
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Kupi omegu... kupi omegu ... kupi omegu...

    Ili budi dobar Bosanac pa uzmi B6

    Mada moram da se složim sa Džjem, ona njegova grdoba bi bila baš dobar izbor..

    (prokletstvo odo da se isperem rakijom, imam osećaj u ustima ko da sam bacio peglu)

    He who loses control, loses.

  7. #27
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Treba mi mlado, mlado, mlado meso, tj lim Hocu nesto C segmenta, akord je jedini koji me privukao od D segmenta.

  8. #28
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    evo sta od stajanja moze da se desi

    [Only registered and activated users can see links. ]

    800km samo presao i stoji od 2009...

  9. #29
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,714

    Default

    Mlado mlado meso, a koliko para misliš da plaćaš to?
    Uzgred, kad sam uzimao Civica, imao sam rezervu kako će žena da se navikne na blagodete limuzine tipa nisko sedenje i par decimetara dužine s repom, ali navikla se i glatko odbila moju trik-test ideju da ga menjamo za Hatch model

  10. #30
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Quote Originally Posted by ToD View Post
    evo sta od stajanja moze da se desi

    [Only registered and activated users can see links. ]

    800km samo presao i stoji od 2009...
    Video, samo sto je fakturu ispostavio grand motors i po meni je to prenaduvano.

    Quote Originally Posted by Ji 4Tze
    Mlado mlado meso, a koliko para misliš da plaćaš to? ...
    Pa nisam jos planirao zamenu, ova gore ponuda me mobilisala, a ponudjeni su i dobri uslovi finansiranja.

    Cifra je rastegljiva, posto kes nemam, samo je pitanje koliko zelim da naudim svom zivotnom standardu. Saxo necu prodavati, ne bih podneo da ga dam za novac koji sam dao za tng, gume i amortizere.

    Uslovi su kao sto rekog D segment ili nesto kompaktnije iz C, godista od 2007 i mladje. Benzin ili dizel, bitno je samo da moze da tera karoseriju za barem 10s do 100. Sad ide ona nezgodna stavka, da je presao manje od nekih 130 - 140k. Gledao sam varijante kupljen u Srbiji, ali bas smanjuju izbor.

    Mozda budem cekao sledecu akciju prodaje, pa cu da se laktam malo vise. Ako ne naleti nesto dobro mimo toga.

    Primetio sam da najvise gledam u poslednje vreme Akord, Civic FD1, Megan, Fokus, Bravo, tim redosledom. Premium marke ne gledam zbog kradje, jer ce auto da stoji na ulici. Honda je valjda u tom drustvu, ali ne verujem da je tako popularna kod lopova.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •