View Poll Results: Kako vam se dopada Maserov test?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Ne dopada mi se. Nervira me autor.

    1 3.85%
  • Mnogo je subjektivan. Vidi se da navija za VW!

    0 0%
  • Okej je. Opusten tekst, ima sve sto mi je potrebno od informacija

    13 50.00%
  • Dobar je tekst, ali gde su fotografije?

    11 42.31%
  • Nemam misljenje. Necu da kupim automobil.

    1 3.85%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 57 of 57

Thread: Moj Test: Å*koda Fabia Ambiance, prvih 20000km

  1. #51
    Senior Member Avijon's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vienna,AT
    Posts
    527

    Default

    Quote Originally Posted by navic View Post
    budimo realni devojka prima platu od tih uplata...
    Budimo realni, to apsolutno nije moj problem, kao krajnjeg korisnika. Ni mene niko ne pita da li ja teÅ¡ko ili lako zarađujem svoj hleb.
    VIP: Ja sam danas bio na promociji novog VW Pola i moram da kazem da je Clio stvarno dobar automobil

  2. #52
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default 80.000 km

    Podizac stakla na suvozackoj strani, malo zezali kontakti, i to je to, fala bogu auto radi ok.

    Vi znate da ja uvek potenciram onu da kazemo realnu stranu, odnosno vozila koja mi realno mozemo koristiti tj. kupiti, ali na ovim nenormalnim vrucinama kada klima radi non-stop, bas se oseca da mi fali snage u motoru, ali to samo kada ja vozim i zurim negde.

    Kandidati nista ne osecaju koliko je hladno, ni nogice ...ni krilca... ni kljun....
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  3. #53
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default 100.000 km

    Evo prvih 100K .

    Stvarno sam prijatno iznenadjen. Osim kvara servo pumpe, sto je jednostavno da kazemo baksuz ili mozda preterane upotrebe poligonske voznje, auto je realno prosao ispit, sto se mene tice moze ocena 9 za celokupan utisak. Jeste da nisam presao u cugu duze od 400km ali on i nije kupljen za to.

    I dalje kada mi neki prijatelj udje u auto i sedne pozadi, pogotovo iza kandidata, posto je moje sediste ipak pomereno i oboreno dosta (ipak je to moje radno mesto ), ostavi komentar: "U jbte ima dosta mesta ovde nazad". A i kada stanu pored mene uvek kazu: "Uuuu, pa uopste se ne cuje na leru, iako ima 3 cilindra".

    Stvarno sam super zadovoljan za sada, a nadam se i za dalje u nastavku maltretiranja od mojih kandidata.

    Ipak je Skoda na kraju postala svetski brend, i ako je bila na istoku.

    Nastavak sledi.....
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  4. #54
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Maser obrati paznju na lanac, imali smo prosle nedelje dva prezupcenja, jedno na fabiji 1.2, drugo na superbu. Na Fabiji crkla bobina, ugasio se auto u voznji, nastavio kretanje po inerciji a covek nije blagovremeno reagovao po kvacilu. Za superb se ne zna uzrok. Iskreno, mislio sam da lanac pruza veci stepen sigurnosti u odnosu na zupcasti kais, posle ovoga nisam vise siguran.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  5. #55
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Uff, nece valjda, provericu. Hvala na informaciji.
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  6. #56
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Epilog sa lancem. Fabia iskrivila par ventila, pegalanje galave, dihtunzi, popravka kostala oko 300 eura + zamena bobine. Superbu priznata garancija i zamenjen motor!!! Auto Cacak je iz meni vrlo sumnjivog razloga imao motor na lageru i celo zezanje je zavrseno u rekordna 3 dana. Nas zakljucak je da je izgleda ovaj kvar za 1.8 TSI ocekivana falinka, jer je vrlo cudno da drze ceo agregat na lageru i da su zamenili bez ikakvog prigovora.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  7. #57
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Za 1.2 tfsi čuo da je loš kvalitet lanca i oruga umirivača. Istegne se lanac pa krene da poskakuje što umirivač ne može da kompenzuje i onda pri nagloj promeni opterećenja samo preskoči. Verovatno i 1.8 ima tih problema

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •