Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58

Thread: Invitation za racing-underground

  1. #21
    Moderator drapin's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    3,809

    Default

    Quote Originally Posted by krudi5 View Post
    evo kome treba Code: [upotrebljen] .dajem jedan na blic najbržem kome treba
    Upotrebljen je vidim, pa ga sklonih da ne bode oci. Zahvaljujem se u ime onoga ko ga je iskoristio.


    [Only registered and activated users can see links. ]

  2. #22
    Moderator drapin's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    3,809

    Default

    Obavestenje za clanove RU koji nisu u toku: od sutra, subote 17. oktobra, pa do kraja godine RU testira sistem zvani "bez ikakvih ogranicenja".

    Znaci mozete da leech-ujete koliko hocete, da seed-ujete koliko vam se prohte...

    Protoci se beleze ali se ne racunaju, znaci veliki negativni GB odnos ne povlaci nikakve posledice, a ni pozitivan GB odnos ne donosi nikakve povlastice. Naravno, kao ni do sada ratio ne postoji na RU.

    Po meni ovo ne moze da funkcionise, pogotovo ne na duge staze.

    Mada, do kraja godine ce mozda i da radi, dok traje entuzijazam clanova koji su aktivni u seed-ovanju i koji jos imaju placene seedbox-eve. Nakon toga, vecina ce ukapirati da nema objektivno potrebe da trose bandwith kad bas ne moraju, upload ce se smanjiti drasticno, samim tim i brzina download-a...broj leech-era ce postati nesrazmeran broju seed-era...i sajt polako umire...

    Ponavlajm , ovo je samo proba koja ce trajati do kraja godine, ali su oni uvereni da moze da funkcionise. Kao posle Nove Godine ce biti uvedene neke sasvim originalne i inovativne mere da se podstakne seed-ovanje i onemoguci takozvani "hit & run" (u torrent zargonu). Kakve ce to mere biti za sada nece da otkrivaju.

    Ne razumem potrebu admina RU-a da ponovo izmisljaju tocak ! Zna se kako torrent sajt/tracker radi uspesno, i tu nema mesta za neke velike eksperimente, samo za manje varijacije i podesavanja. No kako im drago...

    Uglavnom, iskoristite dok moze i dok radi.


    [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by drapin View Post
    Upotrebljen je vidim, pa ga sklonih da ne bode oci. Zahvaljujem se u ime onoga ko ga je iskoristio.

    Hvala Drapin na brizi, pravi domaćin. U forumima sam još pa ti odradi posao za mene. A za racingundergound se nadam da će da im uspe ovaj eksperiment.

  4. #24
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by drapin View Post
    Upotrebljen je vidim, pa ga sklonih da ne bode oci. Zahvaljujem se u ime onoga ko ga je iskoristio.
    Aj sad nek se javi lopuza koja je uzela, a nije rekla hvala

  5. #25
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Kad je već fraj, ono što Drap kaže, ako neko ima slobodan invitation code zamolio bi ga za njega. Ali pod uslovom da onaj koji daje code nema nikakve posledice zbog "nesportskog" ponašanja onoga koji je uporebio code. Rekoh da uzmem HDD pa da poskidam one Isle of Man HD-ove

    He who loses control, loses.

  6. #26
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Imam ja. Poslacu ti na pm.

  7. #27
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    A meni? Ja postavio topic i još nijesam dobio kod
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  8. #28
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    A meni? Ja postavio topic i još nijesam dobio kod
    Vidi stvarno Kakva nepravda. Ako ti niko do veceras ne pokloni jedan, ja cu vala da isucem poslednji.

  9. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    29

    Default

    pa ja okačio kod al neko ugrabi pre tebe. Imam i ja jedan zadnji rezervni. Ako niko ti neda, javi se.

  10. #30
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,775

    Default

    Vec mu je poslat.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •